איך לשפר את הבריאות הרגשית והפיזית שלך,
לצד מערכות יחסים בריאות ותומכות, צמיחה אישית בה כל עולמך ישתנה לטובה,
מקצה לקצה וכתוצאה מכך, כל הסובבים לך יהנו מהגרסה הטובה ביותר שלך

'שיטת המסע לחיבור לעצמך' של אוסנת הרמן לריפוי רגשי ופיזי,
המבוסס על שיטת הריפוי של ברנדון בייס מחברת הספר המפורסם "המסע", המכילה תרכובת ייחודית של 20 שיטות טיפול נוספות המבטיחות תוצאות מדהימות ובזמן קצר, מדהים עוד יותר...
עכשיו, השינוי שלו חיכית זמן כה רב, בנקודה זו ממש, לפני שאת "מרימה ידיים". היכולת לשינוי המיוחל שלך מחכה לך כאן!

כאשר יש לנו אתגר פיזי או רגשי הוא מפריע לנו לתפקד

כשעלינו גם לנהל את משק הבית וגם לצאת בכל בוקר לעבודה, זה פלא תבל לכל דבר שהמין הנשי לא נכחד מהעולם אבל מצד שני, האם זה באמת מפליא אותנו? הרי כולנו יודעות שאנחנו לא רק ” המין היפה” אלא אנחנו יודעות שאנחנו גם “המין החזק”.

העובדה שאנחנו מסוגלות לזה, לא בהכרח אומר שהגוף שלנו מסוגל לזה.

הגוף שלנו היא ‘מכונה’ לכל דבר וכמו כל מכונה טובה, אמינה ומקצועית שתהיה… 

היא תתקלקל אם לא נתחזק אותה והיא תישבר אם נעמיס עליה יותר מדי עבודה!

את לא אשמה רק בגלל שאת מסוגלת לעשות הכל!

את לא אשמה רק בגלל שאת מסוגלת לעשות הכל!

את לא אשמה שיש לך כל כך הרבה משימות 
אבל האחריות בהחלט מוטלת עליך לשמור על עצמך, על גופך ועל נפשך או במילים אחרות…על הבריאות הכללית שלך!
עליך לבדוק עם עצמך, קודם כל, כשאת מביטה במראה ורואה את עצמך בה היכן את עומדת, ביכולות ההתמודדות שלך עם חיים דורשניים אלה ולכן, אני רוצה שתבדקי את עצמך, האם:

 

**אם ענית נכונה על אחת או יותר משאלות אלה, זה אומר שכל מה שאת צריכה זהו כלי פשוט, מעשי ועוצמתי, לניהול רגשות בצורה יעילה ובריאה שיעזור לך להשיל מעליך את המחסומים הללו.

כן, כן... הגיע הזמן להודות בעובדות…!
את אחת מנשות המאה ה-21 ואכן כן, את מתנהגת בהתאם ובצורה יוצאת מהכלל אך עליך לדאוג לטפל בעצמך,פיסית ונפשית, כדי שתוכלי להמשיך ולהיות, לא פחות מ-"גדולה מהחיים"!

אז איך אנחנו מצליחות להיות חזקות, בכל פן בחיינו, מבלי לשלם את המחיר הכבד שכל אחת ואחת מאיתנו, בדרגה כזאת או אחרת, חווה ומתמודדת בכל יום בחייה?

‘שיטת המסע לחיבור לעצמך’ מכילה בתוכה למעלה מ-20 שיטות טיפול מהפכניות שונות ושיטה זו, יכולה להתאים לכל מצב בחייה של כל אישה ולעזור לה לא רק להתמודד איתם אלא לצלוח כל אתגר וכל מחסום דומה לו בעתיד והנה דרך אחת, מיני רבים שכדאי לך להכיר:

'שיטת המסע לחיבור לעצמך– שיטת ריפוי ושחרור רגשות באופן בריא.
המסע שלך מתחיל כאן!

אני רוצה לספר לך על דרך מהירה פשוטה ועוקפת שכל, לריפוי רגשי עמוק שמובילה במקרים רבים גם לריפוי פיזי .
שיטת המסע לחיבור לעצמך פותחה בשילוב של מעל 20 כלים שונים שגולת הכותרת ביניהם היא שיטת המסע.
שיטת המסע משמשת מליוני אנשים בעולם במעל מ- 40 מדינות בעסקים, בבתי חולים, בממשלות, בבתי משפט ובבתי ספר.
לאחר מפגשים חוזרים ונשנים בקליניקה עם מטופלים בהם טיפלתי בשיטת המסע.
ייעלתי את השיטה, קיצרתי אותה והוספתי לה מספר כלים שמאפשרים לדייק ולקצר בהרבה את זמן הטיפול ולהגיע לתוצאות מעולות וכך באה לעולם שיטת המסע לחיבור לעצמך.
הנסיון מוכיח ששיטת המסע לחיבור לעצמך מאפשרת להתמודד באופן נכון, מועיל ומייצר תוצאות, עם רגשות לא נעימים שמובילה גם להחלמה ממחלות.

שיטת המסע לחיבור לעצמך כוללת בתוכה ארגז כלים, בו נמצאים כל הכלים הדרושים לך לפתור את האתגרים הרגשיים והבריאותיים שלך בהצלחה מוחצת וללא פשרות.

הכלי העיקרי שבו הוכשרתי הוא שיטת המסע של ברנדון בייס אותו אני משלבת במגוון עצום של כלים ושיטות בהם התמחיתי.
ברנדון בייס מפתחת המסע, היא מנטורית בינלאומית לריפוי באמצעות חיבור לחוכמת הגוף.
למרות שברנדון היתה העוזרת האישית של אנטוני רובינס שנחשב בין המאמנים המפורסמים בעולם ושנים העבירה קורסים בנושאי תזונה, יוגה, אורח חיים נכון ובריא ומודעות, יום אחד בהיר, היא מצאה את עצמה מבוהלת עם גידול בגודל כדורסל בבטן. ברנדון יצאה למסע הריפוי העצמי שלה והצליחה להחלים תוך 6 שבועות בלבד למרות שלא השתמשה בתרופות כלשהן או בכימותרפיה.
[הערה: המסע אינו הליך רפואי ואינו תחליף לרפואה – ניתן לבצע את המסע גם תוך העזרות ברפואה הקונוונציונלית וגם אם הרפואה הקונוונציונלית אינה מתאימה מסיבות כלשהן .]
ברנדון לא רק סבלה מהמחלה אלא גם חוותה סדרת אסונות. במהלך השנים הבת שלה לא דיברה איתה, בעלה התגרש ממנה, ביתה נשרף, החשבונות עוקלו והיא הגיעה לפשיטת רגל.
עם כל האסונות האלה ברנדון חוותה רגשות מאוד לא פשוטים ופיתחה מהניסיון האישי שלה מדריך פשוט, אלגנטי ומהיר איך להתמודד עם הרגשות לשחרר ולנקות אותם כך שלא יצטברו בגוף שלנו ויצרו נזקים.
מכיוון שכיום אנחנו עסוקים מאוד ורוצים לקצר את זמן הטיפול וההשקעה כדי להגיע לתוצאות חקרתי את הכלים של שיטת המסע ופיתחתי אותם לכלים מהירים ועוצמתיים שמשיגים את אותם תוצאות של ריפוי ושחרור רגשי ופיזי הרבה יותר מהר. 

לשיטה החדשה שפיתחתי קוראים “שיטת המסע לחיבור לעצמך” .
קרוב לוודאי שאת רוצה לשלוט ברגשות שלך, לחוות רגשות נעימים ולהיפטר מהרגשות הלא נעימים.

אך החדשות הרעות הן ש….
אין דרך שתוכלי לשלוט על רגשות שלך!

הרגשות הם לא דבר שאפשר לשלוט בו, לא ניתן וגם לא רצוי “להיפטר” מרגשות שליליים.
הרגש הוא תוצר של מחשבה.
למשל כאשר רואים נחש -לרוב האנשים מיידית יעלה רגש של פחד,
כשרוב האנשים חווים שמישהו מסוים עובר להם את הגבולות – מיידית עולה רגש של כעס,
פרידה גורמת לרגש של עצב. 

החיים נוגעים בנו וטוב שכך, אנחנו לא רוצות להיות רובוט.

למרות זאת רגשות לא נעימים הם קשים להכלה, הרבה פעמים בחיים את וודאי חווית הצפה רגשית בעקבות אמירות והתנהגויות של הסביבה. את חושבת שאם האחרים רק יפסיקו כבר להגיד דברים פוגעים או להתנהג באופן פוגע ולעצבן אותך אז תוכלי להרגיש שלווה נפשית.

כאשר מישהו מביע דעה שאת מתנגדת לה את מנסה להגיב ולהוכיח לאחר שהוא טועה ושאת צודקת. את מוצאת את עצמך מתווכחת, מאשימה, מקטרת או מבליגה וכועסת בשקט. בכל אופן התוצאה של העימות שנוצר היא תחושה של פער ומרחק בינך לבין האחרים. תחושת בדידות ושאף אחד לא מבין אותך באמת.
יכול להיות שגדלת בסביבה שלימדה אותך לא להראות חולשה, לעגו לך כשבכית השוו אותך לתינוקת, שאלו אותך מתי תתבגרי, והסבירו לך שהעולם הוא לא עולם אידיאלי ושאף אחד לא אוהב פרצוף עצוב. בעקבות זאת, יכול להיות שנעלת את הרגשות הקשים, והתחלת להסתובב עם מסכה של “הכל בסדר” ולקחת על עצמך תפקידים כמו למשל : “ילדה הורית”, “האישה החזקה”, “אישה מרצה”, “אישה אחראית”, “אישה חכמה” ועוד… העצמת חלקים מסוימים מעצמך והזנחת אחרים.
חלקנו הבנו בעקבות חוויות חיים לא פשוטות, שהדרך לקבל אהבה ויחס עוברת בלתת לאחר את מה שהוא צריך .אולי למדת להתאים את עצמך לאחר,אולי ויתרת על צרכים אישיים. יכול להיות שלמדת לטפח ולהעצים את האחר על חשבונך בתקווה שזה יהיה הדדי וגם כשתזדקקי לעזרה תקבלי את אותו טיפוח ודאגה וכך תהיי מוגנת.
המציאות העגומה היא שמרוב שכנשים חונכנו להתמקד באחר שכחנו את עצמנו, אנחנו לא מודות בצרכים שלנו ומצפות שהאחר ינחש אותם מעצמו. כאשר האחר אינו מסוגל לענות על הצרכים שלנו, אנחנו נותרות חסרות טיפוח והגנה באופן מוחלט ועלולות לפתח רשימות תלונות על אני עשיתי בשבילך כל הרבה… אבל כשאני זקוקה לעזרה אתה לא שם בשבילי…
את הרגשות הקשים שהציפו אותנו ניסינו לפתור בכל מיני התמכרויות יצירתיות שמטרתן היתה אחת, לא להרגיש את הרגשות שלנו ולהיות עסוקות במשהו אחר

אז איך כן מתמודדים עם אתגר רגשי?

לכל אדם יש מבנה ייחודי רגשי של הגנות וחסימות שנועדו להגן עלינו מפני גישה ישירה לרגשות הכואבים.
כשאנחנו מנסים לגעת באופן לא מיומן ברגשות הרבה פעמים מה שאנחנו חווים זו פשוט הצפה רגשית או לחילופין ניתוק רגשי.
השיטה שפיתחתי מהווה את קפיצת הדרך לשיטת “המסע” וקרויה המסע לחיבור לעצמך . השיטה מאפשרת לכל אדם ללמוד איך לעבוד עם עצמו בדיוק כפי שמורה נהיגה מלמד את התלמיד איך להפעיל רכב ואז ההתקדמות ממקום למקום הרבה יותר מהירה.
כך אני רואה את תפקידי– ללמד אותך איך לעבוד בשילוב עם המבנה הרגשי, המנטלי והרוחני שלך באופן שיאפשר לך לסנכרן את הדברים ולאפשר לחלקים השונים בתוכך שיתוף פעולה שמאפשר חיים איכותיים, בריאים ומחוברים יותר. 

חיים שבהם הסביבה מפסיקה לך לגרום לך לנוע כמו עלה נידף ברוח מכיוון שיש לך גישה לאי היציב ולשקט ושלוה הנפשית.
אם הגעת עד לפה אני מזמינה אותך לשיחת איבחון והתנסות בכלים שאני מציעה סביב נושא ספציפי שמעיק עליך, באחריות מלאה לתוצאות. התמכרנו לחדשות, לטלויזיה, לפלאפון, למחשב, לעבודה, לקפה, לסיגריה, לאוכל, למתוקים, לפייסבוק, לבילויים, לקניות, לסקס, לריגושים..

מה שקרה בפועל הוא שהרגשות ותחושת הפגיעה לא נעלמו. הם נקברו מתחת לפני השטח בתאי הגוף שלנו והמשיכו לבעבע ולרתוח מבפנים.

מי אני ומה עומד מאחורי 'שיטת המסע לחיבור לעצמך?

שלום לך , 

אני אוסנת הרמן. מטפלת מוסמכת של שיטת המסע. כבר מעל 10 שנים אני עוזרת לנשים שנמצאות במצב של חולי פיזי או הצפה רגשית לעבור למצב של בריאות ותחושה טובה.
צרי איתי קשר לשיחת יעוץ ואבחון
לחצ/י עכשיו להשארת פרטים או התקשרי לטלפון 050-3833482 .
עזרתי למאות נשים עד היום. כל השנים העמקתי בלימוד השיטה ובקורסים מתקדמים בנוסף התמחיתי בכלים מוכחים מדעית וקצרי מועד.

– מוסמכת בשיטת המסע של ברנדון בייס.

– מוסמכת בשיטת טיפול קוגנטיבי התנהגותי ממוקד (LICBT)  לטיפול בחרדות ודיכאון.

– מפתחת ‘שיטת המסע לחיבור לעצמך’– ריפוי רגשי ופיזי עמוק על ידי ריפוי מערכות יחסים (אינטגרציה של מעל 20 כלים טיפוליים).

לאורך השנים חקרתי והבנתי למה הדרכים הרגילות שלי להתמודד עם רגשות לא אפקטיביות ולמדתי מה כן עובד. הייתי סקרנית לגלות איך אני יכולה ללמוד כלים ולרפא את עצמי רגשית. המטרה היתה לקבל ליווי ויעוץ אבל בסופו של דבר ללמוד כלים שאיתם אוכל להיות עצמאית בניהול הרגשות שלי באופן מיטבי כך שישרתו אותי ולא יפגעו בי.  קראתי את כל הספרות והשתתפתי בעשרות סדנאות התפתחות, לאורך השנים השקעתי מעל 200,000 ש”ח בסדנאות השונות ובחומרים השונים.

את ההבנות האלו אספתי לשיטה שנקראת “שיטת המסע לחיבור לעצמך”  ותמצתתי מתוך הכלים את אלו שעבדו לי ועבדו ללקוחות שלי.

 

לפנים משורת הדין ולמען הסר כל ספק…
למרות ששיטת הטיפול שלי, 'שיטת המסע לחיבור לעצמך', ידועה בתוצאותיה המדהימות…
שיטת הטיפול 'שיטת המסע לחיבור לעצמך' אינה בנויה לכל אחת!!!

כל אחת מאיתנו חוותה והתמודדה עם אתגר בריאותי , בשלב כזה או אחר בחייה והתעוררה בכל בוקר, לאחר הפגישה עם הרופא, כשעולמה חרב לה מול עינייה, עוד לפני שבכלל התחיל היום.
בעזרת תמיכה של חברות אמת ודליים של גלידת “האגן דאס”, שוקולד בלגי, ההתנהלות היומיומית החלה להיות נסבלת יותר עד למצב בו אנחנו יכולות “לסחוב יום” מבלי לחשוב על המחלה שלנו.
אבל למרות שהגענו למצב זה, עדיין, בכל בוקר, כמו מעגל כשפים שחוזר על עצמו, בסחרור מתעלל, אנו מתעוררות, עם חיוך אופטימי של יום עתיר אפשרויות, עד שהמציאות נוחתת לנו על החזה, מציאות שגוררת מחשבה אחת אכזרית והיא שאנחנו כבר לא בריאות והנה שוב, המסע מתחיל…
אנחנו מתמודדות עם הכאב עד מחצית היום ובמחצית השניה שלו אנחנו שוב מנהלות חיים “נורמלים” של השלמה עם עולם הרפואה”.

מעגל כשפים זה חוזר בכל בוקר, עד שבוקר אחד, אנחנו מתעוררות לאותו יום שטוף אופטימיות ושוב פעם המחשבה על האתגר הבריאותי נוחתת לנו על החזה רק שעכשיו, התחושה לא כבדה כלל, עכשיו… זו רק מחשבה ואנחנו כבר מוצאות את עצמנו בריאות ושמחות כשהסמפטומים הגופניים מאחורינו , נעלמו לחלוטין.
לכן, אני אומרת…”זה לא קורה ביום אחד אבל ביום אחד… זה קורה!”

מה שאני מנסה להסביר לך כאן זה שאני לא מציעה תרופת קסם שעליך לבלוע שלוש פעמים ביום ועוד אחת לפני השינה וכל חייך יהפכו לחיים של אושר עילאי.
מדובר כאן בתהליך, קצר עד כמה שיהיה, עדיין מדובר כאן ב-“לתת עבודה” מצד המטופל ואם אינך מוכנה לתת אותה, השיטה הייחודית שפיתחתי… ספק אם מסוגלת לעזור לך כלל.

אבל אם את האישה שאני בטוחה שאת…

את, כמו רבות שעמדו במקומך עכשיו, בתוך זמן קצר מאוד, תוכלי לקצור את פירות עמלינו, שתינו, ולראות באופן חד, צלול ומשמעותי איך בעזרת ‘שיטת המסע לחיבור לעצמך’ הצלחנו להוציא ממך את הכוח שעד כה היה נחבא אל הכלים ממך, הכוח לרפא כל מחלה כרונית או זמנית, לשפר ואף להציל כל מערכת יחסים שתהיה ולהפוך אותך לגרסא הטובה ביותר, המושלמת ביותר והכי חשוב… הגרסה הבריאה ביותר לך!!!

בואי ונשים את הקלפים על השולחן…
מה כולל מפגש ב-'שיטת המסע לחיבור לעצמך'?

המפגש כולל מספר שלבים :

1. זיהוי שורש הבעיה – בין אם הנך חווה מחלה, קושי או כאב פיזי, דיכאון או רגש מציף אחר, מתקשה להתמודד עם תחושת חוסר הביטחון ורגשי נחיתות, בהצפה של כעסים או פחדים או חרדות, נשלטת בידי רגשותיך, העניין הוא לא רק למצוא פתרון מקומי לבעיה אלא להבין את מקורה. שאם לא כן, הכאבים יחזרו על עצמם. כבר בפגישת ההכרות אחשוף בפניך את שורש הבעיה שפוגעת בחייך ומעכבת את השגת מטרותייך ואראה לך מה בדיוק צריך להשתנות בכדי שמטרותיך יושגו.

יעוץ לשיפור מערכות יחסים

2. בשונה מתהליכים רבים שמתמקדים במתן עצות חכמות אך לא בסיבה בגללה אין הצלחה ליישמן, שיטת עבודתי מתמקדת בגישור על הפער שבין ההבנה ליכולת היישום. בתהליך יתגלה לך מדוע אינך מצליחה ליישם את התובנות השכליות שלך וכיצד בקלות יתאפשר לך לשנות את המצב.

3. המפגשים כוללים הדרכות ותרגול בכלים מעשיים שאינם מאפשרים לך לוותר על המקסימום האפשרי עבורך גם ברגעים שהינך רוצה לוותר לעצמך! יחד עם רגישות והקשבה לקצב שלך!

 

4. בסיום  הפגישה תצאי עם תובנות פשוטות אך בעלות עוצמה שבכוחם להביא לשינוי מיידי בחייך.

היכן מתבצעות הפגישות:

יש 3 אפשרויות :

1. בזום.

2. בטלפון.

3. בקליניקה הממוקמת במצפה כנרת 1 מושב אמירים  .

 

איך אדע אם 'שיטת המסע לחיבור לעצמך' מתאימה לי?

תכלס’, אם הגעת לקרוא את מילים אלה ממש, את יודעת ששיטת הטיפול שלי מתאימה לך ככפפה ליד אבל במקרה קיצון של חוסר וודאות, כזה או אחר, אני אשלח לך שאלון איבחון שתתבקש/י למלא או לחילופין נערוך תשאול טלפוני. כשאקבל את השאלון נשוחח ונוודא את ההתאמה למפגשים אישיים. 

1) בשיחה תקבל/י את תוצאות האיבחון. 2)תוכל/י לטעום בצורה חוויתית את שיטת המסע לעצמך ככלי להתמרת רגשות וחיבור לעוצמת הריפוי של הגוף. 

3) בסיום השיחה אשמח לתת לך תוכנית מותאמת אישית כיצד להתמודד עם הבעיות שמפריעות לך. 

במידה ואראה כי זה מתאים אתן לך הצעה לתוכנית ליווי אישית לריפוי. אם לא תהיי מרוצה, כספך יוחזר ללא שאלות.

למען הסר כל צל של ספק...

אני כל כך בטוחה בתוצאות המדהימות של הטיפול הזה ומכיוון שאנחנו עוד לא מכירים , בחרתי לתת אחריות מדהימה על שביעות רצון!!!  לא מרוצה ממפגש האבחון והטיפול הראשון ? כספך יוחזר ללא שאלות.

מדוע לבוא לליווי דווקא אצלך ?

שיטת המסע לחיבור לעצמך בעבורי היא דרך חיים. הדרכתי מאות אנשים בשימוש בכלי המסע והם חוו חיבור מרגש לניצוץ פנימי והגיעו לתוצאות פורצות דרך הן בריפוי רגשי והן בריפוי פיזי.
המודל שפיתחתי הינו שילוב של מחקר שעשיתי במשך שנים רבות, הכוללות שילוב של יותר מ-20 שיטות טיפול שונות, בתוספת 9 שנות נסיון ואלפי שעות טיפול שסייעו למטופלי להשתחרר ממטענים רגשיים וכאבי ילדות שנשאו ולבחור לחיות מתוך חופש, הנאה וסיפוק והכי חשוב להחלים ממחלות.
אם קיים קול פנימי שמרגיש שמה שקראת מהדהד לך ושהנשמה שלך מזהה שיש פה נתיב אמיתי לחופש וריפוי , אני מציעה לך להגיע ולחוות את שיטת הרמן ואת המסע האישי שלך בעצמך.

הגעת עד לבאר ועתה, הגיע הזמן לשתות ממנה לרוויה!

אם הגעת עד לפה, חווית שהדברים נגעו בך ולכן אני מזמינה אותך להשאיר פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית, בחינם לגמרי, ואבחון להתאמה של טיפול בשיטת המסע לחיבור לעצמך עבורך.
**חשוב לציין כי יש באפשרותי להעניק רק 5 שיחות והדבר האחרון שארצה לחיות איתו זו ההרגשה שאת תצטרכי את הטיפול הייחודי שלי ושלא אוכל להעניק לך אותו ולכן…אני מאמינה גדולה באחת האימרות הכי נכונות לי בחיי והיא…” המחר מחכה, למי שמתכונן אליו היום!” אז כדאי להשאיר פרטים היום, זה בחינם! **

אוסנת, צרי איתי קשר לשיחת ייעוץ ואבחון.

כל הזכויות שמורות לאסנת הרמן | טל' 050-3833482 | [email protected] | https://osnat.org.il