מפגש מסע עם ה"סרטן"

פגישה עם מחלה כמו סרטן או אפשרות לסרטן הוא משבר לכל אדם. על האדם להתמודד עם שאלות קשות ופחדים עמוקים כולל הפחד מהמוות, חוסר אונים וחוסר שליטה. המשמעות של למצות כל רגע מתחדדת בשל שבריריותם של החיים.

המסע הינו כלי פסיכותרפי חדשני ופורץ דרך. הוא בשימוש במעל 40 מדינות וממשלת קנדה מציעה אותו לכל עובדיה להפגת מתח ולחץ בעבודה. בארץ השיטה נמצאת בשימוש בבתי חולים, בתי אבות ואף אומצה במשרד החינוך עבור בתי ספר (מנהלים ,פסיכולוגים ויועצות).

המסע משמש כלי יעיל מאוד בתמיכה בכל המטענים הרגשיים המלווים את האדם. הוא מלווה את האדם בשלב בוא הוא נמצא. החל מפחדי מוות הנוגעים לקבלת הבשורה, פחדים מהניתוח והטיפולים ,התמודדות עם דימוי עצמי ושינויי גוף, פחדים מהישנות המפגש עם הסרטן. כמו כן, המסע מהווה תמיכה משמעותית לאותם חולים הרואים במחלה קריאת השכמה לשינויי חיים מהותיים כגון הסבת מקצוע, גירושין, וכו' אך חוששים מחוסר הודאות הטמון בכך.

כן אוסנת, אשמח ליעוץ

איך פועלת שיטת המסע?

במסע מעלים זיכרון רגשי שמקושר לאיבר פיזי ומתמודדים עם התחושות והרגשות המודחקים שעולים מהגוף. בכך עוקרים את שורש הדפוס וישנה הקלה רגשית ויכולת גדולה יותר להכיל את תחושות הגוף. הטיפול מלמד שהדרך הטובה ביותר להתמודד עם רגשות שליליים היא להתמסר להם התמסרות מלאה ושדווקא בשל התמסרות זו הרגש השלילי מותמר לחיובי.

על אוסנת – מטפלת בשיטת המסע 

אוסנת הרמן– מטפלת מסע מוסמכת באופן אישי על ידי ברנדון בייס מפתחת השיטה לימודים בארץ ובגרמניה. בעלת נסיון של 8 שנים ואלפי שעות טיפוליות. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ונסיון רב שנים. מנחת סדנאות לשיפור הבריאות ואיכות החיים בבתי ספר, לעובדים סוציאליים, פסיכולוגים ועסקים. מלווה את המסע בישראל מהרגע הראשון. שייכת לנבחרת העילית של 25 מאמני המסע שנבחרו ליצג את המסע בעולם. משתלמת באופן קבוע בחידושים והתפתחויות בתחום וברשותה ארגז כלים עם מעל ל50 טכניקות. אוסנת התמחתה וליוותה נשים רבות שפגשו סרטן בשלבים השונים של המפגש עימו. נשים אלו הצליחו לפתור קונפליקטים רגשיים ולעצור את הסרטן, להעלים אותו, להקטין את תופעות הלואי של הטיפולים, לשחרר פחדים וכאבים ולהתחבר למעיין כוחות הריפוי וההגשמה שקיים בתוכם.

המסע –עדויות מאנשים שנעזרו במסע במפגשים עם הסרטן

Susan D’Agostino  לאחר ניתוח לכריתת שד בשל סרטן

"הייתי מלאה בפחד…פחדתי להיות חולה, מההשפעות של הקרינה, אובדן השיער, פחדתי שאמות ולא ידעתי מה לעשות… הפחד והספק היו מבהילים… באמצעות תהליכי המסע גיליתי איך להפתח לרגשות האלו ולקדם אותם כחלק ממי שאני ובתוך זה למצוא את הסליחה הפנימית והשחרור… והיום אני חיה מתוך רמה של אותנטיות שיכולתי רק לדמיין קודם לכן… באמצעות המסע גיליתי את מטרת חיי, למדתי לאהוב את כל החלקים שבי, את החזה המעט קטן יותר, את הצלקות, את הזעם , את הפחדים… אני מסוגלת לחבק את ההרגשה של לאהוב את עצמי. זה כבר לא נתפס בעיני כשחצני או יהיר לאהוב את עצמי… אני מלאת הודיה על כל יום ועל הלמידה שממשיכה להתרחש.

אמיר קטורזה עבר ניתוח לטיפול בסרטן שכלל דפורמציות בפנים

בכל מיפגש זכיתי להיכרות עמוקה יותר עם עצמי מתוך המיפגש עם אותו ילד קטן ומבוהל שלאט למד לסלוח, למחול ולהרגיש אהבה.
העבודה עדין רבה ודורשת המון חמלה למסע לדרך ולתהליך אך יחד עם זאת הביטחון בדרך ובאמת הפנימית הולך ומתעצם מיום ליום.!

י. החלים מסרטן המעי הגס. 

עברתי ניתוח, כימותרפיה והקרנות בתוספת טיפולי מסע שבועיים במשך מספר חודשים והצלחתי להחלים לחלוטין.

א. חלתה בסרטן , מורה לשעבר מטפלת בהווה. עברה ניתוח ובמקביל טיפולי מסע במשך כשנה

"כחלק מההתמודדות עם מחלת הסרטן נאלצתי להתמודד עם גורמים רפואיים רבים ושונים, הילדות שלי מול אבא מכה וסמכותי גרמה לי לחוסר אמון וקושי להביע את עצמי מול הרופאים. הייתי משתתקת ומאבדת את יכולת הביטוי. המסע איפשר לי למצוא את האסרטיביות בתוכי ולדרוש את הטיפול הרפואי המתאים ולהרגיש ערך עצמי גם מול גורמים מקצועיים כגון המנהלת שלי, הרופאים ואפילו מול בעלי"

ד"ר Birindra Kaur (רופאת משפחה) המסע היה קריאת התעוררות אחרי שינה ארוכה ועשה שינויים עמוקים ובעלי עוצמה בדרך שבה אני עובדת עם מטופלי. הוא איפשר לי לעשות אינטגרציה של מה שלמדתי ברפואה הקונוונציולית  עם ידע נצחי שקיים בתוכי".

המדע מאחורי שיטת המסע –

מה המחקר הרפואי אומר על רגשות והתחדשות התאים בגוף ?

הרגשות משחקים תפקיד חשוב בבריאות הפיזית

ד"ר קנדיס פרת ביולוגית מולקולרית , פארמקולוגית ומדענית מוח הינה אישיות בעלת שם בעולם הרפואה, פרת מצאה שכשיש לנו רגשות מודחקים או נושאים שקברנו או טאטאנו מתחת לשטיח, זה יוצר כימיה בגוף שיכולה לחסום את הרצפטורים של התאים באיזורים שונים של הגוף. במידה והתאים האלו נשארים חסומים למשך זמן ארוך , יש סבירות גדלה והולכת שהמחלה תווצר במקומות הספיציפיים האלו. עפ"י מחקרה שנערך בחסות המרכז האמריקאי לשליטה במחלות 85% מכל המחלות הן בעלות בסיס רגשי. זמנים של מתח ומצוקה גורמים להגדלת הסבירות ללקות במחלות לב, סרטן, דיכאון, אסתמה ומחלות רבות אחרות. ע"פ מסקנות המחקר רגשות, מחשבות ומילים משפיעים על תאי הגוף, על הDNA ולבסוף על בריאותנו. קנדיס  פרת ממליצה על המסע. "המסע יעורר השראה במיליונים , לא רק אלו החווים אתגרים פיזיים בחיההם אלא גם לאלו השואפים להבנה רוחנית "

ד"ר ברוס ליפטון PHD (ביולוג תאי ) חושף מידע מדהים על מליוני תאים בגוף שמגיבים למחשבות יום יומיות.

" המיתוס של המדע החומרי הוא שגנים שולטים בביולוגיה וכך הופכים אותנו לקורבנות של התורשה שלנו.  המדע החדש של אפיגנטיקה , לעומת זאת , אומר שהגנים לא שולטים בחיינו. הרגשות והמחשבות למעשה משכתבים את הקוד הגנטי שלנו. בקצרה, אנו עוזבים מאחור את המציאות של קורבנות (על ידי הגנים שלנו) ונעים לכיוון מציאות שבה המוח (או התודעה ) משפיעים על החוויה והפוטנציאל שלנו. "

 

ד"ר דיפאק צופרה

בספרו ריפוי קוונטי פירסם את התאוריה שטראומה ורגשות שליליים מודחקים לרוב מאוחסנות בתור "זיכרון פאנטם" בתוך התאים שלנו. הוא טען שהזכרונות ברמת התא פועלים בעדינות במשך זמן ארוך ויכולים לצור מחלות וחוסר נוחות שנים אחרי שהזכרונות האלו נוצרו. "במסגרת עבודתי נתקלתי בכמה חולי סרטן שנרפאו לגמרי, לאחר שכבר הוגדרו כחשוכי מרפא ונקבע שנותרו להם חודשים ספורים לחיות. לא חשבתי שמקרים אלו הם בבחינת ניסים אלא שהם מוכיחים שהמוח יכול להגיע עמוק מספיק כדי לשנות את הדפוסים המעצבים את הגוף ושהוא מסוגל, כביכול למחוק טעויות מתוכנית האב ולחסן כל מחלה – סרטן , סוכרת, מחלות לב – המשבשת תוכנית זו. "

דפוסי המחשבה יכולים להחליש את המערכת החיסונית.

קווין בילט מנכל חברת מנהיגות עם חזון  שמפיצה את שיטת המסע בקרב עסקים ומשרדי ממשלה מסביר שדפוסי מחשבה יכולים להשפיע בצורה חזקה ולהחליש את התפקוד של מערכת החיסון. המדע של הפסיכונוירואימונולוגיה הביא עדויות  שדפוסי מחשבה משפיעים באופן ישיר ומיידי על כל כימיית הגוף ויכולה להחליש את מערכת האימון (1) . אנחנו גם יודעים שאנשים כועסים נוטים ליותר התקפי לב ואנשים לחוצים נוטים לקבל אולקוס. רגש חיובי תורם לבריאות. יש עדויות  שקושרות אבל, פחד וטינה לסרטן (2).

ציטוט מהמחקרים הבאים:

Reference 1) Jeanne Achterberg, Imagery in Healing. Boston. Shambala. 1985
Reference 2) R J Weber & C B Pert, Opiatergic Modulation of the Immune System, in E E Miller & Andrea R Genazzini, Central and Peripheral Endorphins. New York. Raven Press. 1984

המחלה מתחילה היכן שהתאים נחסמים

ברנדון בייס מייסדת שיטת המסע מסבירה שבמקרה של רגש עוצמתי מאוד, כמו למשל טראומה או שוק, אנחנו לרוב מדחיקים את הרגש. להדחקה זו יש ביטוי ביוכימי במחזור הדם. הרצפטורים של תאים בגוף נסגרים. אם לאורך זמן התאים נשארים סגורים, סביר להניח שמחלה תתפתח בתאים אלו. באמצעות המסע ניתן להכנס באופן ספיציפי לזכרונות המאופסנים בתוך תאי הגוף ואף חשוב מכך, להגיע לפתרון ולשחרור של המטענים שמצויים בתוכם

איך אדע אם זה מתאים לי ?

אני מקבלת רק לקוחות שאני מאמינה שאני יכולה לעזור להם. לשם וידוא אשלח לך שאלון איבחון שתתבקש/י למלא או לחילופין נערוך תשאול טלפוני. כשאקבל את השאלון נשוחח ונוודא את ההתאמה למפגשים אישיים. בשיחה תקבל/י את תוצאות האיבחון. תוכל/י לטעום בצורה חוויתית את שיטת המסע לעצמך ככלי להתמרת רגשות וחיבור לעוצמת הריפוי של הגוף. בסיום השיחה אשמח לתת לך תוכנית מותאמת אישית כיצד להתמודד עם הבעיות שמפריעות לך. במידה ואראה כי זה מתאים אתן לך הצעה לתוכנית ליווי אישית לריפוי. אם לא תהיי מרוצה, כספך יוחזר ללא שאלות.

מדוע לבוא לליווי דוקא אליך ?

sv01_pv02_00000125_frame_scaled_60x60מסע החיבור לעצמך בעבורי הוא דרך חיים. הדרכתי מאות אנשים בשימוש בכלי המסע והם חוו חיבור מרגש לניצוץ פנימי והגיעו לתוצאות פורצות דרך הן בריפוי רגשי והן בריפוי פיזי.

sv01_pv02_00000125_frame_scaled_60x60המודל שפיתחתי הינו שילוב של מחקר שעשיתי במשך יותר מ-20 שנה בתוספת 9 שנות נסיון ואלפי שעות טיפול שסייעו למטופלי להשתחרר ממטענים רגשיים וכאבי ילדות שנשאו ולבחור לחיות מתוך חופש, הנאה וסיפוק והכי חשוב להחלים ממחלות.

sv01_pv02_00000125_frame_scaled_60x60אם קיים קול פנימי שמרגיש שמה שקראת מהדהד לך ושהנשמה שלך מזהה שיש פה נתיב אמיתי לחופש וריפוי , אני מציעה לך להגיע ולחוות את המסע החיבור האישי שלך לעצמך.

השקט הנפשי שלך…

אני כל כך בטוחה בתוצאות המדהימות של הטיפול הזה ומכיוון שאנחנו עוד לא מכירים , בחרתי לתת אחריות מדהימה על שביעות רצון!!! , לא מרוצה ממפגש האבחון והטיפול הראשון ? כספך יוחזר ללא שאלות.

התחברת ?

אם הגעת עד לפה חווית שהדברים נגעו בך ולכן אני מזמינה אותך להשאיר פרטים  לשיחת יעוץ ואבחון להתאמה של טיפול מסע עבורך.

אוסנת, צרי איתי קשר לשיחת יעוץ ואבחון

לחצ/י להשארת פרטים

כן אוסנת, אשמח ליעוץ