למקסם את סיכויי הריפוי מסרטן לאורך זמן

ולחיות חיים עם שלוה פנימית, אותנטיות ותשוקה לחיים.

מהם 10 המפתחות שנחקרו מדעית

הקדמה

אישה יקרה, קודם כל אני רוצה להגיד לך שאת גיבורה אמיתית. הסיבה שאת מתמודדת עם מחלת הסרטן בגופך ועם ההשלכות שלה על חייך היא שאת בן אדם מדהים  עם לב זהב, מלאת נתינה, טוב לב, יצירתיות , חוכמה ועוצמה, את נחמדה מאוד וסופר מתחשבת.

בטח עברת לא מעט רגעים מאתגרים מהרגע שקיבלת את האיבחון "סרטן" , רוב הסיכויים שחווית שוק כי לא ציפית לזה. היו לך מחשבות קיצוניות ושחורות מה יהיה איתי, מה יהיה עם הילדים האהובים שלי, איך הם יגדלו?

ואולי אפילו עברה לך מחשבה קטנה שנמאס לך מהחיים האלה והכאבים האלה ואולי עדיף לותר וזהו.

ובכל זאת החלטת לקחת את הטיפולים שהוצעו לך ולהתמודד.

יכול להיות שתוקפת אותך חרדה קיומית, קשה לך להיות לבד, מצד שני את לא אוהבת לבקש עזרה, את זו שרגילה תמיד לעזור ולתת וקשה לך להיות בצד השני.

וגם אם את מרגישה מאוד מתוסכלת מאחד או יותר תחומי חיים משמעותיים (כמו בריאות, זוגיות, משפחה, חברים, עבודה) או מרגישה מרוקנת, כואבת – למרות כל אלו, את מוצאת את עצמך שומרת את הסוד לעצמך או  מנחמת את מי שבא לנחם אותך כדי שלא ירגיש לא נעים לידך.

סיכויים גבוהים הם שאת מעדיפה להמנע מיכוח או מריבה ותעדיפי הרמוניה גם אם היא גובה ממך מחירים כבדים.

והרבה פעמים את מרגישה ממש תקועה וחסרת אונים. את מבקרת את עצמך ומאשימה את עצמך שיכולת לעשות דברים טוב יותר, שעשית טעויות, שאת לא טובה מספיק, לא שווה מספיק ואולי אפילו מרגישה תחושה עמוקה של חוסר בטחון.

במדריך אני הולכת להראות לך:​

ודבר ראשון אני רוצה לספר לך שיש לך בחירה!

 

 1. להאמין שהסרטן הוא אירוע מקרי, בלתי נשלט שהמקור שלו נטו גנטי / ביולוגי ושהוא סוג של טעות יצרן, וכמו שאת לוקחת אוטו מקולקל למוסך , כך גם את לוקחת את הגוף המקולקל שלך לרופא בתקווה שהם יצליחו לסדר לך אותו… 

או 

 1. שאת מסכימה לקבל את החדשות הטובות והן שהסרטן לא הגיע בהפתעה, אלא הוא תוצאה של תהליך ארוך של מערכת רגשית לא מאוזנת ובשל כך יש לך אפשרות להשפיע על ההחלמה שלך במקביל לטיפולים הרגילים הרפואיים. 

בדיוק כמו שנורית הדלק ברכב לא נדלקת בטעות כך גם הסרטן לא "נדלק" בטעות. 

בדיוק כמו שנורית הדלק ברכב נדלקת והופכת לצהובה זוהרת כתוצאה של נהיגה לאורך זמן בלי לתדלק את המכונית, כך גם הסרטן הוא פעמון השכמה לדפוס לא מאוזן שצריך לאזן אותו וכשמאזנים אותו , סימני הסרטן יכולים להתפוגג בדיוק כמו כשאת ממלאת את מיכל הדלק נורית הדלק נכבית מעצמה. 

בדיוק כפי שאם תקחי רכב שנורית הדלק שלו נדלקה למוסכניק ותצפי שהוא יסביר לך שהנורית נדלקה בגלל שאת לא מטפלת באוטו כמו שצריך וילמד אותך לתדלק , כך המדריך הזה נכתב כדי לתת לך את ההוראות איך לטפח את הגוף והנפש כדי שמערכת החיסון שלך תהיה חזקה ולא תזדקקי לטיפולים במוסך בתדירות גבוהה. 

 

המדריך שלפנייך הולך לעזור לך לקחת חלק פעיל בריפוי שלך. ללמד אותך שאפשרי עבורך להשתחרר מהרגלי חיים שהתגלו כמעודדי מחלה כגון דפוסים של ריצוי ונתינת יתר, ולאמץ דפוסים שמחזקים את הבריאות כגון ללמוד לקבל ולהרגיש ראויה, לחזק לך את הבטחון העצמי  בלי לאבד את השייכות והאהבה. והכי חשוב להפסיק את הדפוס של ההדחקה הרגשית ולא להעביר אותו הלאה לאהובים עלייך ולילדים .  

מה הבעיה ?

כבר במאה ה19 רופאים הבינו את שהמקור של סרטן ומחלות אוטואימיוניות אחרות הוא לחץ ומשברי חיים.  הבעיה היא שלא היו להם נתונים מחקריים אלא הם הסתמכו על אינטואיציה והגיון ישר שהם הסיקו מלפגוש את המטופלים שלהם. 

בעשור האחרון  יש חוקרים, רופאים, אונקולוגיים, ד"ר לביולוגיה ולמדעי המוח פורצי דרך שבמקום להמשיך לחקור מה מוביל אנשים לחלות ולמות , העיזו לחקור דבר מהפכני!

מה גורם לאנשים שהרפואה הקונוונציונלית לא הועילה להם ובכל זאת הם החלימו כנגד כל הציפיות (אפילו אם יש להם גן BRCA ואפילו אם הטיפול הקונוונציונלי לא עבד והם נשלחו לביתם לטיפול פליאטיבי – טיפול שנועד לטפל בעיקר בכאב בשלב שלרפואה אין אופק להחלמה ) . 

אותם חוקרים חקרו את האחוז הבודד של האנשים שתועדו ברפואה והמציאו מושג שנקרא "ריפוי ספונטני" שהמשמעות שלו היא – שהם הצליחו להחלים תוך יותר מ5 שנים מרגע אבחון המחלה וללא שום טיפול קונוונציונלי (ושברו את הסטטיסטיקה) . 

_______________________________________________________________________

אומנם זהו בקושי אחוז מקרב 100% המתמודדים עם מחלת הסרטן , אבל הם מראים את הפוטנציאל האנושי , בדיוק כמו שאין הרבה רצי מרתון ששברו את המחסום של ריצת 100 מטר בפחות מ4 שניות כי זה היה נחשב בלתי אפשרי מבחינה פיזיולוגית עד שריצרד בנסטון הצליח לעשות זאת וכאשר המחסום התודעתי נפרץ , אחריו עברו עוד מספר אנשים. 

המדירך הזה בא ללמד אותך מהם עשרת המפתחות שאיפשרו למחלימים להחלים בריפוי ספונטני ולמעשה כל אדם שיאמץ לחייו את 10 המפתחות האלו ירגיש הרבה יותר בטוח בעצמו, עם תשוקה לחיים ושלוה פנימית. 

בנוסף רופא בשם גאבור מטה שכשהיה ילד אמא שלו מסרה אותו לזרים בזמן השואה כדי שיגדלו אותו ולמעשה חווה נטישה איומה , חוסר בטחון עצמי ואמונה שהוא לא ראוי לאהבה ולא משמעותי שהתמחה באנדוקרינולוגיה וגם בנוירולוגיה חקר לעומק את הנושא של ריפוי רגשי ופיזי והסביר את המנגנונים שעומדים מאחורי החולי וכיצד ניתן להבריא ממנו.  

גאבור מטה מסביר שכאשר בילדות , ילדה מקבלת מהסביבה , מהבית ומדמויות משמעותיות לה מסרים שפוגעים ביכולת שלה להרגיש אהובה, רצויה, מוערכת ומשמעותית בדיוק כפי שהיא. היא נוטשת את הצרכים והרגשות שלה וכל תשומת הלב עוברת לסביבה  כי ילד לא יכול לצאת מהבית ולהחליט שהוא בוחר משפחה אחרת, הוא זקוק להורים ולדמויות הסמכותיות כדי שישהיה לו אוכל, גג מעל הראש בגדים וחברה.  

כדי לשרוד ילדה כזו מפסיקה להגיד לא ומבינה שעלייה  לרצות כדי להשתייך ולהיות מטופלת ולא להזרק לרחוב. 

בדקי עד כמה דפוס הריצוי קיים בחייך

למה זה קורה?​

הריצוי, הנחמדות יתר , ההדחקה הרגשית, התקשורת הלא טובה… 
כל זה קרה לא באשמתך בגלל שהפנמת הרבה מאוד מצבים ואירועי חיים שהציפו אותך ברגשות שליליים שלא לימדו אותך לעבד אותם, בנסיון להרגיש בטוחה ושייכת , התעלמת מהצרכים והרגשות שלך ולמדת להסתגל לצרכים של הסביבה. 

המחיר של אותנטיות , היה מחיר שבגיל צעיר לא יכלת להרשות לעצמך לשלם כי המשמעות היתה ניכור רגשי, דחיה, זלזול, ביקורת, הקטנה בערך, התעלמות, עונשים , מניפולציות, בידוד ואולי גם חווית פגיעה מינית, אלימות מילולית ופיזית ולמעשה פחד קיומי. זו בדיוק ההגדרה למערכת יחסים שיש בה רעילות. 

כל כך התרגלת לריצוי יתר, לויתור על הגבולות שלך , ללהתחשב באחרים ולדאוג לאחרים הרבה מעבר לאיזורי הנוחות שלך שהגוף שלך הפך להיות החבר הכי טוב שלך והוא זה ששם את הגבול עבורך , התחלת לסבול מכיווצי שרירים , אולי אפילו למדת פסיכולוגיה חיובית וניסית לשמור על אופטימיות , ניסית לשכח את הכאב בכל מיני התמכרויות כמו עשיה בלתי פוסקת כמו עבודה או נקיונות בית, אלכוהול, קניות, אכילה רגשית ,תרופות אבל זה לא ממש פתר את הבעיה. אולי זה הקל זמנית אבל מהר מאוד חזרת להרגיש תסכול יאוש ואכזבה מעצמך ואת התחושה המוכרת של חוסר ערך ורגשי נחיתות. 

מה הן ההשלכות?​

התוצאה של חוסר חיבור לצרכים ולרגשות שלך יכולה להיות מאוד כואבת . מכיוון שאין לך עוגן פנימי יציב, את זקוקה מאוד לאישורים מבחוץ, החשיבה הופכת לאובססיבית

מספיק שקרה במשך מספר דקות אירוע שבו הועברה עלייך ביקורת סמויה או גלויה , את המשכת לפמפם לעצמך בראש את האירוע עוד עשרות ומאות פעמים . 

הדבר דומה לכך שמישהו מושיט לך כוס רעל, את אומרת תודה ושותה אותו ולא רק זה אלא שאת גם מכינה לעצמך עשרות ומאות כוסות כאלה ושותה אותם בהתנדבות מלאה. 

הביקורת הזו שאת מעבירה על עצמך יוצרת :    

דימוי עצמי ובטחון עצמי נמוכים, 

חוסר באסרטיביות והצבת בולות בריאים 

הדחקה רגשית 

הרגשות מטלטלים אותך ואת בסוג של רכבת הרים, מרגישה כמו עלה נידף ברוח 

כעס ואכזבה מעצמך על ה"טעויות שלך" ועל המרחק בין הרצוי למצוי בחייך

תחשות ניתוק וחוסר חיבור מעצמך ומהאהובים עלייך. 

התהליך הזה של תפיסה עצמית שגויה שבמקום שהילדה תתפוס את עצמה כראויה לאהבה וטיפוח, מוכשרת , רצויה,  נחוצה ומשמעותית , התפיסה מתעוותת לכך שהילדה תופסת את עצמה כלא ראויה ולכן צריכה לפצות על הריק הפנימי הזה דרך ריצוי יתר, והתמכרויות לברוח מהכאב 

יוצר רגשות שליליים שמעידים על כך שמשהו לא תקין בתפיסה העצמית, כשהרגשות האלו הופכים לכרוניים ולא מטופלים אלא מודחקים, המערכת החיסונית שמחוברת וזהה למערכת הרגשית גם מתחילה להחלש ולהיות מודחק , דבר שמהווה קרקע פוריה לסרטן להתפתח. 

למעשה לכולנו יש סרטן ההבדל בין חולת סרטן שהפך למאיים חיים לבין מישהיא שמערכת החיסון שלה הצליחה לאתר את התאים האלו ולהשתחרר מהם קשור קשר הדוק למערכת הרגשית. 

מכיוון שהמערכת הרגשית והחיסונית פועלים אותו דבר, שניהם נועדו לקרב מה שגורם לנו להרגשה טובה, מזין אותנו וממלא בתחושות טובות ולהרחיק מה שפוגע, מרעיל ומכאיב לנו , 

כאשר אנחנו מקשיבים ומחוברים לרגשות שלנו ונותנים להם להיות מצפן עבורנו לאיפה נכון לשים גבול ואיפה אפשר לפתוח את הלב ולהפגין פגיעות ורגישות 

גם מערכת החיסון יודעת לשים גבול לפולשים ולקרב את מי שראוי ועוזר לעיכול. 

כאשר המערכת הרגשית מודחקת כי אנחנו מוותרים על אותנטיות לטובת שייכות כדי לא להשאר לבד, בלי הורים , בלי בן זוג, בלי עבוד וכסף 

גם המערכת החיסונית שלנו מפסיקה לעבוד כמו שצריך ומחלות יכולות להתפתח כי המנגנון הטבעי של הרגש ושל מערכת החיסון שאמורים לשים גבולות מודחק.   

יחסים רעילים יוצרים לאורך זמן פצעים בנפש בדיוק כמו שאלימות פיזית יוצרת פצעים בגוף אבל הפגיעה הנפשית היא בלתי נראית לעין ולכן קל להתעלם מקיומה . 

הבעיה היא לא במה שקרה לנו , כי את העבר אי אפשר לשנות , הבעיה היא הפרשנות שנתנו לעבר שלנו וזה שהתקבעו לנו מנגנוני התמודדות שכולאים אותנו בתוך תבניות שהן לא מי שאנחנו באמת. 

שאנחנו פועלים מתוך נסיון להלחם / לברוח / להתעלם או לרצות ולא מתוך אהבה, חיבור שלוה ואינטואיציה. 

למשל ילדה שההורים שלה התיחסו אליה בהזנחה רגשית ובביקורת תפרש את זה כאני לא ראויה לאהבה, לא משמעותית ואחר כך תפצה על תחושת חוסר הערך בכך שתהפוך למטפלת או גננת כדי להרגיש חשובה ומשמעותית אבל תזניח את הצרכים הרגשות שלה ושל משפחתה כדי לרצות את הילדים וההורים כדי שלא יעזבו את הגן שלה והיא תשאר בלי עבודה. גם אם הגב שלה כואב ואין לה כבר כוחות. 

כך גם אישה שמעניקה המון למשפחתה אבל מזניחה את עצמה , אם היא תחווה בגידה מצד בעלה , או תחושה של זלזול מצד הילדים שהתחתנו ויצאו מהבית ופחות מבלים איתה , יכולה לחוות כאב מאוד גדול ולהאמין שהיא מיותרת ולא ראויה לאהבה. 

הפחדים הכלכליים והפחד מהלא נודע או לפגוע בילדים יכולים להשאיר אותה במצב של חוסר אונים ולהתעלם מהרגשות שלה ולהמשיך לתפקד כרגיל עד שהגוף קורס במחלה ומאותת לה שזה לא חיים ועליה לשנות את האמונות המגבילות על עצמה ולטפח קודם כל בתוכה סביבה של חמלה ולא של ביקורת עצמית וכעסים עצמיים ולדרוש את השינוי קודם כל מבפנים החוצה . 

מהו הפתרון?​

בדיוק מהסיבה הזו ישבתי לכתוב את המדריך הזה , חשוב לי להגיד לך שאפשר אחרת… 

אם גם את מרגישה הזדהות עם המצבים המאתגרים האלו , חשוב לי להגיד לך שאפשר אחרת… 

היום המדע כבר מוכיח שהתאים מתחלפים ומתחדשים כל מספר ימים, עד שנה רוב הגוף שלנו למעשה חדש לחלוטין והסיבה לכך שהמחלה משתמרת ולא נעלמת היא לא חוסר היכולת של הגוף אלא העובדה שחסמנו את מנגנוני הריפוי שקיימים בתוכנו. 

הדרך לפתוח את החסימה ולשחרר את הרעילות הפנימית היא ההבנה שלא למדנו כיצד להתמודד עם רגעים שהרגשנו לבד, הציף אותנו רגש מאוד חזק והרגשנו חסרי אונים. 

אולי אפילו ניסינו לשתף אבל היתה הכחשה, חוסר הבנה, זלזול או לעג או סתם נתינת עצה לא מתאימה שהשאירה אותנו בתחושה שאין לגיטימיות לרגשות שלנו. 

הדרך להתמודד היא לעבור ריפוי ברמת התא דרך תהליך של עיבוד רגשות כלואים  שמחקרים מדעיים מצאו שעוזר ב40% לשפר  את מצב הפיזי והרגשי. 

אני הולכת לחלוק איתך גירסא שפיתחתי בהשראת התהליך הזה. אנשים שהשתמשו בו עבור עצמם ועבור אנשים שהכירו חוו ריפויים תוך זמן קצר מאוד. 

מי שפיתחה את התהליך הזה היא ברנדון בייס, מנטורית לריפוי שעבדה צמוד לאנתוני רובינס הקוצר מספר 1 בעולם והיא הצליחה להעלים תוך 6 שבועות גידול בגודל כדורסל מהבטן שלה. את השיטה חווים ולומדים רופאים , פסיכולוגים, פסיכיטארים, כמרים , נזירות, רבנים, עובדים סוציאליים, סדנאות מועברות בבתי חולים, הוספיסים, מרכזים לנפגעי תקיפה מינית ועוד. 

כיום נעזרות יחידות הטראומה של משטרת ארה"ב בעבודת המסע בטיפול בקורבנות אלימות, התעללות מינית, ובקרב קבוצות שיקום של מתמכרים. 

בדרום אפריקה מעבירים רופאים את תהליכי המסע לקהילות שלא מסוגלות לממן טיפול תרופתי . כמרים ורבנים הביאו אותו לקהילותיהם. 

ממשלת קנדה מציעה את השיטה לעובדיה כאמצעי להפגת מתח ולחץ בעבודה. 

ממשלת אוסטרליה הכניסה אותה לכל בתי הספר כחלק משיטת הלימוד 

ובישראל  קופות החולים מממנים את התהליך כחלק מהליך שיקומי במקומות כמו המדיקל קר למטופלים שמשתקמים מניתוחי סרטן, לב ופיברואמאלגיה. משרד החינוך העביר סדנאות למפקחות משרד החינוך, מנהלים ויועצים עוברים את השיטה כדי לפתח אקלים מיטבי בבית הספר . 

שיטת המסע נותנת כלים רבי עוצמה לפגוש כל קושי בעיה או בלבול ואי בהירות ולהגיע לשורש שלהם היא מאפשרת להגיע ממש לזיכרון ברמת תאי הגוף ולנקות ולשחרר אותו, יחד עם מטענים רגשיים שקשורים אליו. 

היא מלמדת את האדם להיות אמפתי, לסלוח סליחה אמיתית, להסיר את כל המחסומים הואמונות המגבילות, הדפוסים שמעכבים ומונעים את הגשמת מלוא הפוטנציאל של האדם. 

המסע מאפשר לחוות בכל רמות התודעה שכל, רגש וגוף שאפשר לסמוך על עצמנו ועל היקום למרות חוויות עבר כואבות וכאשר אנחנו מקשיבים לחוכמה הפנימית, המחלות והדפוסים המגבילים מתפוגגים מאליהם בחוסר מאמץ והריפוי מתרחש. 

לאחר שמגיעים לשורש הרגשי שנמצא בבסיס של החלשות מערכת החיסון אנחנו מטפלים במחשבות ובהתנהגות באמצעות שיטה קצרת מועד עם תוצאות מהירות בשם טיפול קוגנטיבי התנהגותי שעוזרת להעלות בטחון עצמי, לשחרר חרדות ומצבי רוח ירודים ולאמץ הרגלים בריאים בצורה הדרגתית שמוודאת ישום. 

 

מידי חודש אני עורכת קליניקה שקופה שבה אני מסבירה ומדגימה טעימה מהטיפול. תוכלי גם להצטרף להגרלה אם ברצונך להיות משתתפת שזוכה לחוות את השיטה באופן אישי ולתת השראה לרבות אחרות . 

מהם 10 המפתחות שנחקרו ונמצאו אצל מבריאים כנגד כל הציפיות​

קלי טרנר היא חוקרת שגם עבדה במחלקה אונקולוגית ואיבדה הרבה אנשים , חלקם קרובי משפחה וחלקם מטופלים לסרטן. כאשר היא נתקלה באדם שתועד כמבריא למרות שהסטטיסטיקה של הרפואה המערבית ראתה בו מקרה חסר סיכוי להחלמה היא נרעשה מכך שאף אחד לא חקר אותם והחלה לחקור, כיום יש לה יותר מ5000 סיפורים על החלמה כנגד כל הסיכויים, אני מעבירה קורס שמנגיש את הממצאים והפתרונות שהיא גיבשה לאור המחקר שלה. 

את ההרחבה ניתן למצוא בקורס שאני מעבירה אבל אתן לכם תקציר של 10 המפתחות שנמצאו כמשותפים לכל המבריאים. 

 

 1. חיזוק הקשר הרוחני

 2. סיבה טובה ותשוקה עזה לחיים 

 3. שחרור מטענים רגשיים 

 4. ספורט

 5. תזונה מתאימה

 6. תוספי מזון, צמחי מרפא ויטמינים 

 7. חיבור לרגשות חיוביים 

 8. תמיכה חברתית 

 9. ניהול תהליך ההבראה ולקיחת שליטה על הבריאות 

 10. חיבור לאינטואיציה כאמצעי להחליט החלטות בריאותיות 

קצת עלי ועל הצלחות בקליניקה​

בגיל 9 ההורים שלי התגרשו ואז כבר התחלתי את המסע שלי לריפוי רגשי ופיזי. למדתי מעל 40 שיטות ממיטב החוקרים, המנטורים והמטפלים. יש לי הזכות ללוות  אלפי מטופלים במשך יותר מ12 שנה לשפר את מצבם הרגשי והפיזי בשיטה שפיתחתי שנקראת המסע לחיבור לעצמך.

סבתא שלי עזרה לאנשים להרפא עוד בשנות ה60 והקימה את מושב אמירים הצמחוני, אמא שלי החלימה 3 פעמים מסרטן ללא תרופות או ניתוחים ואני ליוויתי אלפי נשים במסעות ההחלמה רגשיים ופיזיים שלהן

המטופלת הראשונה שלי היתה חולת סרטן שהחליטה להתגרש במעלה לעשות הסבת מקצוע והיום היא מטפלת ומלווה מחלימות

ליוויתי אישה שהחלימה מסרטן שד השתמשנו בכלים שונים שסייעו לה לחזק בטחון עצמי, לעמוד על שלה מול הילדים והבעל, לעבור ניתוח ללא כאבים עם זמן קצר מאוד של החלמה כבר למחרת היא יכלה להרים את הזרועות ללא כאב, להרשות לעצמה לקחת זמני מנוחה ולהגשים את החלומות שלה להציג  את האומנות שלה למכירה.

ליוויתי סבתא לנכדים שהאריכה חיים הרבה מעבר לזמן האיבחון, היא הצליחה להתמודד נפשית עם מצבים הקשים בחייה , למדה לשים גבולות לקרובים שלה ולהקשיב לצרכים שלה במנוחה ובעזרה, לדבר בתקשורת מקרבת במקום להבליג ולשתוק , להעז לדבר בקבוצה ועוד

עזרתי לאישה שהסרטן חזר אליה בפעם השניה להבין את מקור המחלה כריצוי של הקרובים והרגשה שהיא שקופה ובלתי נראית , בטיפול היא זיהתה שכך היא מתיחסת לעצמה והחלה לפעול בהתאם לרצונות ולצרכים שלה ולאט לאט היא ראתה שגם הקרובים נותנים לה סוף סוף את היחס הטוב שהיא התחילה לתת קודם כל לעצמה. 

 

ליוותי אישה שנשמה עם מכונת חמצן, זיהינו שהקושי היה זוגיות לא טובה וכאשר היא החליטה להתנתק מהזוגיות המגבילה , היא כבר לא נעזרה במכשיר החמצן והתחילה לאכול אוכל מוצק במקום אנשור. 

עד כאן עליי.. ומה הצעד הבא שלך?

אז כדי שהמציאות שלך תשתנה, אני מזמינה אותך להרצאת זום יחד איתי לטעום מהכלים הטיפוליים שברשותי. 

לאחריה תוזמני לשיחת יעוץ ראשונית ללא עלות של חצי שעה 

אני מזמינה אותך לתת לי משוב על המדריך, מה החלקים שדיברו אלייך, והאם יש לך שאלות שנותרו ללא מענה . 

 

בנוסף אני מזמינה אותך להיות שגרירה ולהפיץ את המדריך לנשים שמתמודדות עם אתגר הסרטן, אני בטוחה שהן יודו לך על כך.