מטבע הדברים טיפול המסע מגיע לנימי הנפש ולחוויות פרטיות מאוד ולכן רוב האנשים הסכימו להחשף ברמת הסיפור על גבי האינטרנט בצורה אנונימית. יחד עם זאת הם שמחים להזדהות בשמם הפרטי, עיסוקם ופרטים מזהים נוספים באופן אישי כדי לעזור לאותם אלו המתמודדים עם בעיות דומות .

אוסנת, צרי איתי קשר לבדיקת התאמה לטיפול

שיחה ראשונית ללא עלות

שירן

שירן , הגעתי בעקבות משבר מול אבא, בסוף המסע הרגשתי שירדו טונות של קושי וכאב, היום 3 שנים אחרי אני אוהבת את אבא בלי תנאים .

הגעתי בעקבות סוג של משבר מול אבא, מערכת יחסים לא כל כך טובה, הגעתי ולא הייתי בטוחה, הטיפול היה מדהים והיו נקודות חזקות ובסוף המסע הרגשתי שהורידו מעלי טונות של דברים כבדים וקשים, היתה הרגשה של שחרור עצומה, לא האמנתי שזה ימשיך והיום כבר שלוש שנים עברו ואני אוהבת את אבא בלי תנאים והרגשות הקשים חלפו כמו מעשה קסם. 

יוסי שטרית , מאמן עסקי ופרטני

באתי בעקבות פחדים להוציא פרויקט לאור, בתהליך הגעתי למקור של הפחדים, זיהיתי אותם והתמודדתי. אני יוצא ויודע בוודאות שיהיה לי יותר קל להוציא את הפרויקט לפועל.

הגעתי לאוסנת כתוצאה מפרויקט שהיו לי פחדים להוציא אותו החוצה, נפגשתי עם אוסנת ועל ידי השיטה שלה הטיפולית הגענו למקור שממנו זה נובע וידעתי לזהות ולהתמודד , קיבלתי כלים שילוו אותי בהמשך, התוצאה היא מידית, תוך כדי התהליך הרגשתי שינוי, הרגשתי שמשהו קורה, בהתחלה קצת התנגדתי ואז הדברים השתחררו ועכשיו הרבה יותר קל לי ואני יודע בוודאות שאני יוצא מפה והולך לדרכי לעשות את הפרויקט ויהיה לי הרבה יותר קל. 

אוסנת מקרינה רוגע, שקט, והרגשתי בידיים בטוחות.  

יואל

היואל של היום והיואל של לפני הטיפול זה עולם שונה. בזכות עבודה קשה שהשקעתי ובזכות הטיפול והקואצינג של אוסנת , חזרתי לתלם. אחרי שיותר מ45 אנשי מקצוע ניסו לעזור לי , אני במקום אחר וטוב בזכותה.

עברתי המון פסיכולוגים, פסיכיטרים, אנשי חינוך , יועצים, אני חרדי לשעבר. מגיל 13 שולחים אותי לכל מיני אנשים לנסות להחזיר אותי לתלם ועברתי המון והגעתי לפני כמעט שנה לאוסנת. חבר המליץ לי עליה, אני קצת אמוציונלי כי אני עייף, הייתי אולי בחיים אצל 10 פסיכולוגים ועוד 5 פסיכיטרים ו30 יועצי חינוך חרדי ובלי סוף, וניסיתי לטפל בעצמי. 

אם זה התניות בראש, אם זה פנטזיות לא מציאותיות, אם זה מליון דברים שסיבכו אותי במשך החיים. כשהגעתי לאוסנת, התחלתי לדבר והיא הקשיבה. 

הטיפול הראשון היה לי מוזר, לא הבנתי מה אני חווה כאן, התודעה שלי לא עיכלה את זה בכלל והמשכתי. הייתי אצלה משהו כמו שמונה וחצי חודשים בטיפול שמתוכו כמעט 5 חודשים הייתי במקסיקו והיינו עושים טיפול שבועי בשיחת וידאו 

היא פשוט מדהימה, אין לי כל כך מילים להגיד ולתאר את ההתקדמות שלי, המון המון בזכותה, אני לא קורא לה מטפלת, אני קורא לה קואצרית, 

היואל שלפני והיואל של היום זה עולם שונה, ברור שזה עבודה קשה, והייתי צריך לעבוד על עצמי ביום יום אבל בסופו של דבר אני חייב לה את החיים שלי. אין מה להוסיף. 

יש משהו יפה בה שאני בשלב מסוים הפסקתי להאמין בפסיכולוגים כי אתה יושב ומז@@ן את השכל , והיא לא נתנה לי. פתרנו דבר דבר. 

אי אפשר לתאר את זה, זה בטח היום שאני במקום כל כך אחר וטוב בזכותה. ההרגשה שלי, המינד שלי, כל רגע כל כך שונה וואלה היא פשוט לא צריך מילים. פשוט צריכים ללכת. 

גם אם אתה לא דתל"ש ולא מתוסבך ואין לך קשיים מטורפים כמו שהיו לי, לכל אחד יש את הקשיים שלו בסופו של דבר, פשוט קואצרית ומטפלת , ברמה מטורפת. 

אני ממליץ לחברים שלי, חבר שלי אומר שיש לו תסבוכת והוא מתלבט, אני מנסה לעזור לחבר, הוא מתוסבך יותר מידי, אני אומרת לו דרך הטלפון תלך לאוסנת. היא שווה כל שקל, כל השקעה. היא פשוט ואוו. 

תעשו את הבחירה הנכונה ושום דבר לא יעצור אותכם!!!

אריאל ברג, מנהל מכללת ידע

אני ממליץ על אוסנת, היא מטפלת סופר מקצועית, אני ממליץ על הקורס שלה ליציאה מדיכאון, אוסנת רוצה לעזור לאנשים והיא ממש איכותית

כאן אריאל ברג,מאוד התרשמתי מאוסנת הרמן שהיא מאוד מקצועית במה שהיא עושה ושאלתי אותה והיא מטפלת רגשית, מוציאה מאנשים חרדות ראיתי כמתקשר שהיא איכותית, היא יודעת מה שהיא עושה במקצוע הזה ראיתי שזה היעוד שלה והצעתי ללמד אצלנו באתר. אוסנת בלי קשר למה יצא לה מזה, היא רוצה לעזור לאנשים,

כשאתה מטפל לפעמים מטפלים מתחילים את העסק כדי להרויח כסף אבל כמטפלים מיום ליום זה כבר לא עסק, אתה רק רואה בני אדם, רוצה לעזור לאנשים, בוכה עם אנשים.

אז אוסנת הרמן, מחכה עכשיו ללמד אותכם קורס שילמד אותכם כיצד לטפל ברגשות שלכם על ידי כלים של CBT , זה כמו NLP אבל קצת אחרת בהתנהגות קוגנטיבית.
הכל יוסבר בצורה מעמיקה אוסנת סופר מקצועית,
להערכתי קורס כזה שווה סדר גודל של 4500 שח אז אוסנת זה בעצם מה שהיא עושה, הולכת ללמד את שיטת הטיפול שלה איך זה עובד. אוסנת עוסקת במקצוע הזה,
כבר למעלה מ10 שנים אחת ההצלחות הגדולות שלה , שבחורה עם 8 גרורות של סרטן, היא גרמה להחלמה מוחלטת תוך 5 מפגשים. היא בקלות יודעת להוציא אנשים מחרדות ודיכאונות ותלמד אותכם כיצד לעשות זאת. לבחורה יש תואר ראשון באוניברסיטה לפסיכולוגיה התנהגותית יש פה קורס פצצה , עם בחורה מקצוענית, זה איכותי מאוד. אז אני גאה להזמין את אוסנת הרמן, תהנו מהקורס הזה ובהצלחה לכם.

עירית, מנהלת בכירה בבית חולים

הגעתי בעקבות מערכת היחסים המורכבת עם הבת שלי ועל ידי שינוי בעצמי יצרתי השפעה על כל המעגלים שסביבי , על הבת, בני הזוג, העבודה וכו.

הגעתי כדי לשפר את מערכת היחסים עם הבת שלי ואת המורכבות בתוך מערכת היחסים הזו ויצאתי עם הרבה הרבה יותר. יצאתי עם כוח לעשות ולשנות ולהפסיק לפחד. באתי בשביל דבר אחד ויצאתי עם דבר אחר שמשפיע על כל מערכות היחסים עם הבת שלי, עם עצמי,  עם הבן זוג, עם הילדים, בעבודה, כשאתה מגיע ועושה שינוי בתוך עצמך אתה מצליח להשפיע על כל המעגלים מסביבך. 

חנן

הגענו לתת מודע ופתרנו בעיות שהיו לי כילד ונער. הטיפול היה מדהים. אוסנת מאוד מיומנת, מקצועית , יודעת מה היא עושה והתובנות והרגשות בעקבות הטיפול היו מדהימות. אני ממליץ בחום, הכל קרה פשוט בלי מאמץ

אני רוצה להמליץ על אוסנת, עברתי טיפול בשיטת המסע, הגענו לתת המודע ופתרנו בעיות שהיו לי כילד וכנער. הטיפול היה מדהים. אוסנת מיומנת מאוד, מקצועית ויודעת מה היא עושה. היא לא ויתרה לי והתובנות והרגשות בעקבות הטיפול היו מדהימות. הכל קרה בלי מאמץ . 

סול סולומון- זמרת

שלום קוראים לי סול ואני מטופלת אצל אוסנת כבר 8 חודשים, אני ממליצה על אוסנת כמטפלת ועל השיטה המסע, אוסנת מכילה מכוונת מדריכה מחבקת כשצריך ונותנת כלים ברמה האישית, כל טיפול אני יוצאת עם ארגז כלים להתמודדות מחדש, יש מפגשים עם מקומות כואבים של חוויות מהעבר. המקומות הכואבים שלי מודחקים עמוק ולא ידעתי להתמודד איתם והמסע נתן לי סל כלים להשתחרר מהמועקות של העבר ולפרוח ולחיות בהווה ולהתמודד עם עצמי בצורה אוהבת ותומכת עם חוויות בחיים לא קלות , למשל היחסים עם אבא שלי, הוא הרבה שנים לא היה בחיים שלי וכשהוא היה היחסים היו קשים כי כעסתי כאבתי והתאכזבתי, הצפנו בדמיון מודרך ופגשתי את הילדה הקטנה שכאב שאבא לא היה וזה לקח אותי לחויה מרכזית בגיל 3 שהלכנו לקנות פלאפל והרגשתי שהוא נטש אותי ולא ראה אותי ודרך הטיפול התבוננתי על הסיטואציה וראיתי שהוא לא התכוון ונתתי לעצמי אהבה והייתי יותר חופשיה ונקיה מולו והיום אנחנו ביחסים מדהימים של כבוד, הקשבה, הכלה, הדדיות, נתינת מקום להיות, לספר את הכאב מבלי לכאוב וליצר כדורי שלג של אנרגיה 

אילי - שחקן

לי קוראים אילי, סיימתי עכשיו מפגש מדהים ואוואוו, תעשו לעצמכם טובה ותבואו.

אוסנת עזרה לי לחבר כל כך הרבה דברים לתוך משהו שלם ועוצמתי שעכשיו אצלי והוא שלי והוא הולך איתי.

עשיתי הרבה סדנאות בחיים, עשיתי שינוי מאוד משמעותי גם במקום הפיזי, גם בקריירה, קראתי את ספר המסע לפני שנה ורציתי לחוות מפגש כזה, הגעתי לעמוד של אוסנת, ישר הרגשתי משהו נכון ובצדק כי מה שהייתי צריך שיחברו לי , אוסנת חיברה באהבה, בחמלה ואני שמח, אני גאה בעצמי שבאתי.

 

אוסנת עזרה לי להפתח ולראות את האור, זה נשמע קלישאתי קצת אבל זה מה שאני מרגיש, אני עדיין צריך לעכל אבל ואואואו אור גדול, תודה רבה אוסנת.

ליאת חיים, רכזת שיקום

הרווחתי את החיים שלי, יצאתי מיאוש דיכאון ועצב, ריפאתי דלקת בקיבה ובגיד, הפסקתי להתעצבן ולהיות בלחץ

אני ליאת חיים, בת 43 2 ילדים גרושה , עוד 3 חודשים נשואה, הגעתי לאוסנת דרך יאוש דיכאון ועצב, הגעתי כבר לסוף הדרך ולא ידעתי מה לעשות עם עצמי, התחלתי לחפש דרכים לצאת מהמצב. מצאתי באינטרנט את שיטת המסע שהבן זוג שלי דיבר עליה, הצצתי ונפגעתי לטובה ואז חל שינוי בחיי, את לימדת אותי להסתכל לתוך עצמי, להסתכל בחור השחור, בנימים עד שמגיעים לבפנוכו של הבעיה, זה מסע לעבר ההיסטוריה שלי ואז הבנתי שלגוף יש עולם משלו. זה לא מכונה או רובוט, אלא ישות משלו ואם אנחנו לא פועלים לפי מה שצריך , זה כביכול נוקם בנו. כל תקופה שאנחנו עוברים משפיעה, אנחנו חושבים שאנחנו חזקים והכל טוב , כי לפעמים צריך להיות חזקים. ואז אחרי שעוברים את כל זה , כשנרגעים הכל פתאום מציף וצף בחזרה.
זה כמו חריטה שלא נעלמת בגוף. נכנסנו לתוך הבעיה במסע מרגש עם הרבה בכי והוצאנו מוגלה ניקינו את הפצע איחינו אותו עם תובנות וכלים חדשים שפעלתי איתם אחר כך כל פעם נזכרתי בכלים וככה פעלתי בעצם. אם היה לי קושי התקשרה ואוסנת עזרה מרחוק. 

למדתי לאהוב את עצמי, לדבר לעצמי, והתחלתי להבין שמה שקורה בגוף זה כמו אות מצוקה שנתעורר , היה לי פצע בקיבה ולאט לאט הבנתי למה זה קורה לי בגלל שלא אכלתי מסודר כי הייתי עצבנית ועברתי בחיים תקופות לא טובות שהפכו לכאוס בגוף, ואז הגוף הגיב בדלקת ולא היתה ברירה התחלתי להוריד מאכלים שגורמים לסבל , נהייתי צמחונית, הפסקתי עם קפה, אכלתי מסודר ושיחות עם עצמי וטיפולים עם אוסנת שזה גולת הכותרת ולאט לאט הבנתי איך להתחבר לקיבה והתחלתי לקחת את החיים ביותר קלות, סבלנות , רוגע, עצרתי והקפדתי להמנע מדברים כמו להתעצבן על דברים לא רלוונטים, לקחת את הדברים בפרופרציות, פחות לחוצה, לעשות דברים בקצב איטי יותר. בנוסף לדלקת בקיבה היתה לי גם  דלקת בגיד, בגלל שאני רצה ומתקתקת ולא נושמת. הדלקת האיטה אותי ואז התחלתי לעשות הכל לאט ונרגעתי וויתרתי על דברים שלא חשובים , הרווחתי את החיים שלי ואני מודה לאוסנת שעזרה לי . הגעתי לסף יאוש והיא האירה לי את החיים ואני מתכוונת להמשיך את זה הלאה, אני במקום הרבה הרבה יותר טוב. 

אילנית ,מנהלת ביה"ס תומר

מלוא ההערכה ממני ומצוות המורים. חווינו התבוונות פנימה וחידדנו את חשיבות הטיפול במחסומים הקיימים בכולנו על מנת להשתחרר ולהמריא

גלית אשר, מרפאה הוליסטית

למדתי לקבל תשובות מהניצוץ האלוהי שבתוכי דרך מדיטציות עם אוסנת

מי לא רוצה לקבל תשובות מהניצוץ האלוהי?!
כולנו רוצים…וגם אני!
כמה חשוב לדעת להגיע לשאלה אחת מאוד ספציפית, לדייק אותה באופן , שדרכה, תתקבל תשובה מדוייקת, בהתאם לשאלה שנשאלה…

הגעתי לקריאה של אוסנת הרמן הנהדרת, לשאול שאלה ולהתחבר לניצוץ האלוהי, ( אני תמיד מסכימה להתנסות בדברים שקשורים להתקדמות רוחנית..)

האזנתי למדיטציה עוצמתית, שהעלתה בי באופן מיידי את השאלה והמשכתי בתהליך, שהביא איתו גם את התשובה המופלאה.אוסנת מובילה אותנו, צעד אחרי צעד, בצורה בהירה וברורה, להיכנס להקשבה פנימית, להרפות ובזמן המדויק- לשאול ולקבל מסר.
התשובה שקיבלתי יצרה בי רוגע פנימי וידיעה, שהכל מתנהל בצורה מדוייקת ותכלס, שאין בי צורך להמשיך ולשאול.
תודה לך שהובלת אותי לשם בתהליך שיצרת.ממליצה בחום ואוהבת גלית. 

שולי תנעמי, מנהלת משאבי אנוש ביטוח לאומי

תוך 6 מפגשים הצלחת להביא אותי לתובנות עמוקות שסייעו לי להתבונן ולרפא מקומות משמעותיים.

ניסים ציוני, מנכל" עמותת פתחון לב

ממליץ בחום על אוסנת, ועל שיטת המסע, נתרמתי רבות

מבריאת סרטן

תוצאות הפט סיטי השתפרו

אביב עוז, מטפל רגשי

אוסנת הרמן , היא המטפלת הכי טובה שאני מכיר! תובנה בטיפול גרמה לשחרור משמעותי ממתח שצברתי

ב, מבריא סרטן

בכל מפגש פגשתי את האני הטהור שקיים בתוכי ואיפשרתי לו להדריך אותי במסע הריפוי שלי

שמי ב' בן 29, בשנת 2007 אובחנתי עם סרטן מסוג יואינג סרקומה, כחלק מהפרוטוקול הרפואי  עברתי סדרות מרובות של טיפולי כימותרפיה, הקרנות ולבסוף ניתוח לכריתה של האיזור הנגוע. את שלב הטיפולים סיימתי ביולי 2009 ושוחררתי מבית החולים עם הצהרת הרופאים שאני בריא ונקי ממחלה. לאחר הטיפולים סבלתי מתופעות לואי קשות מאוד של חולשה, סחרחורות, חוסר ריכוז, ירידה בתפקוד הקוגנטיבי ובעקבות הניתוח נותרתי עם דפורמציה בולטת מאוד בפנים שגרמה לי לירידה בבטחון ולדימוי גוף שלילי, אליהם התלוותה תחושת דיכאון ותסכול קשות עד כדי חוסר תפקוד. לא יכולתי ללמוד או לעבוד והרגשתי שחיי פשוט איבדו כל ערך או משמעות. כאשר תארתי את התופעות הפיזיות הקשות שחוויתי בפני הרופאים, הם טענו כי אלו הם תופעות הלואי של הטיפולים וכי אין ביכולתם לעזור לי. המלצתם היחידה היתה לנטול כדורים פסיכיאטריים כדי להקל על התופעות הרגשיות שמלוות את התגובות הגופניות. כשנה לאחר הטיפולים עברתי סידרה של ניתוחים מורכבים לשחזור ושיקום האברים שנפגמו כתוצאה מניתוח הכריתה, בין כל ניתוח לניתוח הרגשתי כיצד הזעם והכעס על הרופאים משתלט עלי , כיצד הם מרשים לעצמם להגיד שהעניקו לי חיים ומה שווים חיי אם אנני נהנה מאיכות חיים. עברתי סידרות של בדיקות פולשניות ואיבחונים שלא הראו על שום ממצא נראה לעין אך בכל זאת המשכתי להרגיש רע, מתוסכל וככל שהתסכול גבר כך גם הכעס הלך והתגבר. כעסתי על הרופאים, כעסתי על הורי ויותר מכל כעסתי על עצמי שנתתי להם את הרשות לחלל את גופי בצורה אלימה ואכזרית שכזו. במפגש מבריאים מסרטן פגשתי מורה רוחני, אדם מקסים בשם איאן גולר שהמליץ לי להתחיל לעבוד על תהליך של סליחה פנימית ושחרור הכעסים. כך הגעתי לשיטת המסע ולאוסנת הרמן המקסימה. ביחד עם אוסנת התחלנו לצלול פנימה, לשחרר רגשות מודחקים שיכבה אחר שיכבה בעבודה יסודית ומעמיקה  כאשר בכל מפגש אני פוגש באני הטהור בהוויה האלוהית ונותן לה להדריך ולהנחות אותי. לאט לאט התחלתי להבין מה הרווח האישי שלי מלהחזיק באותן תופעות פיזיולוגיות וכיצד אני בוחר לקחת אחריות על החיים שלי, אחריות על התוצאות והבחירות שאני לקחתי ומה ביכולתי לעשות כדי לסייע לעצמי ולשנות את המצב.

אבי הר טוב עו"ס, פסיכותרפיסט

ממליץ בחום

אוסנת שיין , מטפלת להעצמה רגשית

פתאום מתחוללים ניסים

נעומית רומנו, עו"ס, פסיכותרפיסטית מטפלת זוגית

אוסנת מנחה בצורה מקצועית, מאפשרת להכנס לעומק בשילוב תמיכה רבה. ​

המפגש היה נעים ומאפשר, ההנחיה של אוסנת היתה מקצועית, נעימה מאפשרת להכנס לעומק רגשי , ללא הגנות. 
הכל לגיטימי בשילוב של תמיכה רבה. 
מאוד נהנתי ונתן לי כוח להמשך היום ולהמשיך הסופש 

אנונימית

באתי עם עצב גדול ויצאתי מחוזקת ואופטימית

המפגש עם אוסנת היה נעים , אינטימי ומאפשר. 
הרגשתי שבאתי עם עצב וחוסר אונים. 
יצאתי מחוזקת ואופטימית יותר. 
אוסנת מנווטת את התהליך בצורה מקצועית, ועם זאת עם המון רגישות. ממליצה בחום לכל מי שמעוניין לתרגל ולחזק את המסע בחייו 

י, מבריאה מפסוריאזיס

חל שיפור משמעותי בפסוריאזיס!!!

הפסוריאזיס הצטמצם משמעותית אני הגעתי עם פסוריאזיס. פסוריאזיס על העור מאוד בולט, בשבילי זו הייתה הרגשה כמו של "מצורעת",זה לא משהו שאפשר להסתיר.הרגשות שליוו אותי שהסתכלתי על הפסוריאזיס היו: כעס,בושה, אשמה. "איך זה קרה לי", "אצלי הכול בסדר"!הפירות שאני קוצרת מתהליך המסע הם ההבנה שיש לי את היכולות לרפא את עצמי מכל דבר והיכולת שלי לעזור לאנשים.העבודה לא נגמרת אבל אני פועלת ממודעות ולא מאוטומט.וחשוב לא פחות לציין שיש שיפור משמעותי בפסוריאזיס!!!

י, מבריאה מאסתמה של העור

ריפאתי את עצמי מאסתמה של העור

ריפאתי בעית עור שהרופאים היו חסרי אונים לגביה לפני 12 שנים תוך חודש אחרי שחזרתי מנסיעה ארוכה בחול התפתחו בגוף שלפוחיות ובעיות עוריות הלכתי לכל הרופאי העור שאמרו שיש לי אסתמה של העור. נתנו לי משחות וכמעט כל משחה לא עזרה, עזרה לאותו שבוע אבל הבעיה היתה קיימת ניסיתי ברפואה הומאופטית ותכשירים שהם צמחיים ואלטרנטיביים וזה עזר לתקופות מסוימות וירד ועם השנים זה החמיר. ב3 שנים האחרונות זה החמיר עוד יותר עד מצב שהגעתי לבית חולים עם 3 אבחנות שונות פסואיריזיס או אטופיק דרמטיטיס והגעתי למצב שכל הגוף מכף רגל עד ראש בנפיחות אטומית סדקים גרד בגוף חוסר תפקוד של כל הגוף ואחרי שהשתחררתי מבית חולים ולקחתי כדורים השתמשתי ברפואה הקונוונצילית וחיברתי לזה את הטיפול הרגשי ואני יכולה להעיד שאפילו שהייתי בדיקור סיני שמאוד עזר כשהתחלתי את הטיפול הרגשי ובאמת נכנסתי פנימה עמוק לתוך החיים שלי יחד עם אוסנת. התחיל להיות שינוי פיזי והגוף התחיל להרפא ולהרפא ולהרפא. זה באמת נפלא התרגלתי להיות 12 שנים באותו מצב ולא האמנתי שאני יכולה להיות במצב אחר. לא יכולתי להאמין שיש אפשרות אחרת כי הרופאים וכל האנשים האחרים שהלכתי אליהם אמרו שזה ככה לכל החיים , שזה עם הזמן יחמיר וישתק אותי מלעשות דברים . גיליתי שריפוי אפשרי. זה נפלא שיש אפשרות  לתת לנפש ולגוף לדבר ויש אפשרות לרפא אותו בעצם דרך הרגשות ודרך הבפנים.

ברק לנדאו

כאבי הראש נעלמו

מ, מבריאת סרטן עברה ניתוח כריתה ושחזור שד

מ עברתי נס רפואי - עברתי ניתוח ולא הייתי זקוקה למשככי כאבים, אני עומדת לפני הקרנות ויודעת שזה ישפיע רק לטובה בלי תופעות לואי. ​

לפני הניתוח של כריתת ושחזור שד , קיבלתי הכנה מאוסנת לניתוח. מה שקרה איתי (לדעת הרופאים והמחלקה בלי לדעת שעברתי טיפול רגשי) הוא נס רפואי. אחרי הניתוח לא הייתי צריכה משככי כאבים בכלל. 3ימים אחרי הניתוח כריתה ושחזור ניתקו אותי מהמכשירים וישר נהגתי ותיפקדתי. בזמן שאנשים נמצאים חודש וחודשים אחרי הניתוח עם משככי כאבים. בלי הטיפול הייתי במקום רגשי לגמרי אחר שלא מסייע לי, הייתי יכולה לגמור במצב הרבה יותר גרוע מהמצב שהייתי בו.

עכשיו אני עומדת לפני הקרנות ואני בהתרוממות רוח. רופאים אמרו לי שיש אנשים שעוברים הקרנות והחומר משפיע רק לטובה ללא תופעות לואי. זה מה שקרה לי בניתוח ועכשיו אני בטוחה שההקרנות יהיו לטובה ומחכה לראות איך זה שוטף את התודעה הישנה את ההשגות הלא נכונות ואת הדרישות הלא מוצדקות מעצמי ואיך זה מחדש את התאים . הייתי צריכה ריפוי וזה הכלי לרפא. הטיפול ימנע ממני לשוב ולחזור לפגמים ולכשלים שגרמו לי למחלה הזו.

אנונימית

באתי עם עצב וחוסר אונים ויצאתי מחוזקת ואופטימית.

המפגש עם אוסנת היה נעים , אינטימי ומאפשר. 
הרגשתי שבאתי עם עצב וחוסר אונים. 
יצאתי מחוזקת ואופטימית יותר. 
אוסנת מנווטת את התהליך בצורה מקצועית, ועם זאת עם המון רגישות. ממליצה בחום לכל מי שמעוניין לתרגל ולחזק את המסע בחייו