.

לרפא את הלב

שחרור שברונות וכאבי לב +אמונות מגבילות

בנושא ממוקד

בתוך שעתיים


סיפור חיי נחשף...

הורי מספרים עלי שכילדה הייתי ילדה מלאת אהבה. כשאנשים זרים לגמרי היו עוברים בכביש ליד ביתנו הייתי באה ומחבקת אותם. עד היום אני מקבלת הרבה פידבקים טובים על החיבוקים שלי. את גילאי הגן אני זוכרת כגילאים יפים שבהם הרגשתי אהובה ומוערכת.

בגיל 10 הכל השתנה, חוויתי את גירושי הורי והתחלתי את החיפוש אחרי האהבה והאושר. המחקר נעשה במלוא הרצינות. כבר אז אימי שלחה אותי לקורס של סילבה מינד קונטרול לילדים :). מאז אני במסלול ארוך שעבר דרך מורים רבים, מטפלים, מלווים ומטפלי גוף בניסיון לשנות את תחושת הקורבנות, פחד הנטישה, הדיכאון ורגשי הנחיתות שחוויתי באופן מתמשך.

כילדה הייתי ילדה מאוד סקרנית וחקרנית כל הזמן שאלתי למה, וניסיתי לפענח את החוקיות בעולם, אין פלא שבגיל 12 ביקשתי מחשב ולא טיסה לחו"ל כמתנת בת מצווה. מגיל 12 למדתי לתכנת בעזרתו האדיבה של שכן מקצוען בתחום. 

יום אחד הרגשתי שהידיים שלי חמות ושאלתי את אמא מה עושים עם זה? פשוט התחלתי להרגיש אנרגיה בידיים והיא שלחה אותי לקורס רייקי, בעקבותיו עשיתי גם קורס תקשור

למרות התמיכה והעזרה שקיבלתי עדיין חשתי שהכוח היה מחוץ לי ורגשותי ניהלו את חיי בלא שהיתה לי יכולת בחירה וכלים להתמודד איתם. הטיפולים השונים ציידו אותי בתובנות, הקלו וחיזקו. יחד עם זאת המשכתי בחיפוש אחר כלים לריפוי עצמי.

בצבא הייתי מתכנתת מחשבים והחלטתי שאני מאוד נהנית ללמוד ולעסוק במחשבים אך אנשים מעניינים אותי יותר. המרתי את הבאגים הממוחשבים בבאגים אנושיים.

במקביל ללימודים ההוליסטיים למדתי את לימודי הנפש הקונוונציונלים באוניברסיטת בן גוריון בנגב וקיבלתי תעודת BA בפסיכולוגיה

 

מיד לאחר הצבא נרשמתי למסלול של 3 סדנאות תקשורת עוצמתיות שהשפיעו עלי מאוד. סדנאות מודעות לפריצות דרך - אאוטלוק, אסנס, סאמט. במסגרת הסדנאות התמודדנו עם כל סוגי הפחדים על מנת שנעיז להגשים את החזון שלנו. שיא הפחד היה אתגר ההליכה על גחלים באנגליה שאיפשר לי לחוות את נצחון הרוח על החומר. ולא , לא נכוותי כלל. בסיום הסדנא לאחר שהתמודדנו עם הפחדים באופנים שונים התבקשנו להגדיר חזון.

וכבר אז גיבשתי את החזון שלי להיות מגדלור של אור שעוזר לאנשים לממש ולחיות את הזכות הטבעית שלהם מעצם היוולדם לחיבור לאושר ולאהבה.  

בבאר שבע פיתחתי לאורך יותר מ10 שנים את היכולות שלי לקרוא ולאבחן אנרגטית ורגשית אנשים ואת תפיסת המציאות ההוליסטית במכללת תודעה. למדתי להנהיג את החיים בדרך הלב שמובילה אל האור והוסמכתי כמורה לפילוסופית מעשית בדרך הלב אל האור שבה לומדים את חוקי העולמות השונים בכל הרבדים על מנת לקדם מימוש והגשמה של רוח בחומר. 

את הידע שלי זכיתי להרחיב מלימודים אצל טובי המנחים בעולם, יצאתי לדרכים מופלאות ומעשירות:  את “דרך האמן” למדתי אצל ג’וליה קמרון, את פריצות הדרך שלי עשיתי לאחר סדנאות מודעות - אאוטלוק, אסנס, סאמט ששם הלכתי פשוטו כמשמעו על גחלים לוהטות כדי להמחיש את יכולותיה של הרוח להתגבר על פחדים ולעשות ניסים בחומר (ולא, לא נכוותי כלל). הוכשרתי גם בשיטת “תטא הילינג”, מדיטצית התבוננות "mindfulness" – ויפסאנה

 

אין ספק שגולת הכותרת בארגז הכלים שלי היא שיטת המסע אליה נחשפתי בגיל 28 , קראתי את הספר בשקיקה והנשמה שלי זיהתה והתרגשה. את שיטת “המסע” למדתי ישירות ממפתחת השיטה ברנדון בייס בגרמניה ובישראל. המסע שהיווה נקודת תפנית עצומה בחיי. הכלים שרכשתי לימדו אותי להקשיב לעצמי ולהתמודד עם הרגשות המציפים. 

 

היום אני בעלת יכולות של לייזר לקצר תהליכים ולאפשר למטופלים שלי להשיג תוצאות מהירות בהרבה מכיוון שאני רואה אם הם מצויים בלב העניין או חומקים ממנו. 

את המגוון העשיר שילבתי בנסיון החיים שקיבלתי ב6 שנות טיפול בשיטה, באלפי שעות טיפוליות ופיתחתי מהן סדרת מפגשים קצרה ויעילה שהוכיחה את עצמה עם תוצאות מעשיות של שינוי נקודת תפיסה ומציאת הבית הפנימי - מקום של שקט ושלוה שמאפשר לחבק את הכאב, להמיס אותו ולהתחבר דרכו לרגשות שעושים טוב על הלב. 

בזכות נסיון חיי והכלים אותם למדתי לאורך השנים התאפשר לי לבצע שינוי עצום בחיי כך שכל פעם שדברים הולכים בניגוד לרצונותי אני כבר לא מגיבה ממצב של קורבנות , חוסר אונים וחוסר מסוגלות אלא בהקשבה לקול הפנימי, אמון בחיים ובחסד, הסכמה להפתח ללא נודע, לחיות את הרגע הזה ולמצוא תשובות יצירתיות לאתגרי החיים. 

באמצעות הכלים העוצמתיים שרכשתי אני מאפשרת למטופלי לנקות מטענים רגשיים. לרוב מתרחש גם ריפוי פיזי. אני מדריכה בנתיב ריפוי ושחרור אישי שמאפשר לפגוש את האתגרים מתוך עוצמה פנימית ולזהות את הכאבים הן הנפשיים והן הרגשיים כמורים הכי גדולים לנתיב של ריפוי שחרור סיפוק הנאה וחופש בחירה בחיי היום יום.

דוגמא חיה לכך היא נקודה של חור שחור בחיי שבה כל חיי כפי שהכרתי אותם התפרקו, בן זוגי נפרד ממני, הקהילה שהייתי שייכת אליה עברה למיקום גאוגרפי מרוחק, המנהל בעבודה שלי בחצי משרה כמדריכת מדעים ואסטרונומיה (במקביל לעבודתי כמטפלת מסע) התחלף ומערכת היחסים ביננו עלתה על שרטון. מספר ימים נתתי לכאב לשטוף אותי ובסיומם התבוננתי אל ליבי מלאת אמונה באור ובחסד ושאלתי את עצמי, לאן הלב מושך אותי. התשובה היתה תל אביב ועבודת המסע . 

תוך שבוע עברתי לתל אביב וכל הדלתות נפתחו. הכרתי בן זוג חדש, התקבלתי לתוכנית היוקרתית ביותר של המסע שאליה מתקבלים 30 מטפלים שנבחרו מ44 מדינות ליצג את המסע ולטפל און ליין בקורס המסע ללימוד שיטת המסע באינטרנט בשנת 2013. מצאתי בית תוך יומיים והקדשתי את חיי למסע הריפוי והליווי של חיבור אנשים לאושר ולאהבה המצויים בתוכם.  

קהל הלקוחות גדל הטיפולים הסדנאות וההרצאות התמלאו במהירות. 

בתקופת הקורונה, כשאני בת 41 עשיתי מעבר מגורים נוסף שהיווה סגירת מעגל. חזרתי לחיק המשפחה החמה והאוהבת, למושב שעזבתי בגיל 14 וכיום הקליניקה מבוססת ברובה הגדול על מפגשים און ליין בזום.  

יש לי נסיון רב עם אנשים מכל שכבות האוכלוסיה ללא הבדל דת, מין, גזע ומעמד: נשים, גברים, ילדים, אנשי עסקים, ראשי עמותות, עקרות בית, סטודנטים, רבנים, יהודים , ערבים, נוצרים, ועוד ועוד. 

מטופלי למדו לנקות רגשות וזכרונות ברמת התא בעקבות ואף נרפאו מסרטן, מאסטמה, דלקות שונות, כאבי ראש נעלמו, הכנסות בעסקים גדלו, דיכאון  נעלם, הוקטן הצורך בתרופות פסיכיאטריות, התאפשר חיבור לתשובות שנמצאות בפנים בנושאי זוגיות, הוקטנו במידה משמעותית התפרצויות כעס ואלימות, תהליכי סליחה עצמית התרחשו, שוחררו מטענים של רגשות אשמה, בטחון עצמי וערך עצמי התחזקו , נתיב לחיבור לאהבה ללא תלות בגורמים חיצוניים נפתח , ביקורתיות ושפוטיות פנימית קטנו ועוד ועוד.

אני בטוחה שאוכל לעזור גם לך !

 

ללמוד לשחרר ולנקות רגשות בצורה מודעת

ת'כלס איך זה עובד?

 * זיהוי שורש הבעיה – בין אם הנך חווה מחלה, קושי או כאב פיזי, דיכאון או רגש מציף אחר,  מתקשה להתמודד עם תחושת חוסר הביטחון ורגשי נחיתות, בהצפה של כעסים או פחדים או חרדות, נשלט/ת בידי רגשותיך, העניין הוא לא רק למצוא פתרון מקומי לבעיה אלא להבין את מקורה. שאם לא כן, הכאבים יחזרו על עצמם. כבר בפגישת ההכרות אחשוף בפניך את שורש הבעיה שפוגעת בחייך ומעכבת את השגת מטרותייך ואראה לך מה בדיוק צריך להשתנות בכדי שמטרותיך יושגו.

* בשונה מתהליכים רבים שמתמקדים במתן עצות חכמות אך לא בסיבה בגללה אינך מצליחה ליישמן, שיטת עבודתי מתמקדת בגישור על הפער שבין ההבנה ליכולת היישום. בתהליך יתגלה לך מדוע אינך מצליחה ליישם את התובנות השכליות שלך וכיצד בקלות יתאפשר לך לשנות את המצב.

* במהלך הפגישות יתורגלו כלים מעשיים ותובנות פשוטות אך בעלות עוצמה שבכוחם להביא לשינוי מיידי בחייך.

* המפגשים כוללים הדרכות ותרגול בכלים שאינם  מאפשרים לך לוותר על המקסימום האפשרי עבורך גם ברגעים שהינך רוצה לוותר לעצמך! יחד עם רגישות והקשבה לקצב שלך! 

היכן מתבצעות הפגישות?

המפגשים הם בין שעה וחצי לשעתיים בקליניקה המקסימה באמירים. ניתן גם לבצע שיחות בזום. 

נתיישב על 2 כורסאות נוחות ונגדיר את הנושא איתו ברצונך להתמודד.

 

איך אדע אם זה מתאים לי?

אני מקבלת רק לקוחות שאני מאמינה שאני יכולה לעזור להם. לשם וידוא אשלח לך שאלון איבחון שתתבקש/י למלא. כשאקבל את השאלון נשוחח ונוודא את ההתאמה למפגשים אישיים. בשיחה תקבל/י את תוצאות האיבחון. תוכל/י לטעום בצורה חוויתית את שיטת המסע ככלי להתמרת רגשות וחיבור לעוצמת הריפוי של הגוף. בסיום השיחה אשמח לתת לך תוכנית מותאמת אישית כיצד להתמודד עם הבעיות שמפריעות לך. במידה ואראה כי זה מתאים אתן לך הצעה לתוכנית ליווי לריפוי אישית. אם לא תהיה מרוצה, כספך יוחזר ללא שאלות 

מדוע לבוא לליווי דוקא אליך ?

*המסע בעבורי הוא דרך חיים. הדרכתי מאות אנשים בשימוש בכלי המסע והם הגיעו לתוצאות פורצות דרך הן בריפוי רגשי והן בריפוי פיזי.  

*המודל שפיתחתי הינו שילוב של מחקר שעשיתי במשך יותר מ-20 שנה בתוספת 8 שנות נסיון ואלפי שעות טיפול שסייעו למטופלי להשתחרר ממטענים רגשיים וכאבי ילדות שנשאו ולבחור לחיות מתוך חופש, הנאה וסיפוק.

*אם קיים קול פנימי שמרגיש שמה שקראת מהדהד לך ושהנשמה שלך מזהה שיש פה נתיב אמיתי לחופש וריפוי , אני מציעה לך להגיע ולחוות את המסע האישי שלך. 

 

השקט הנפשי שלך... 

אני כל כך בטוחה בתוצאות המדהימות של הטיפול הזה ומכיוון שאנחנו עוד לא מכירים , בחרתי לתת אחריות מדהימה על שביעות רצון!!! , לא מרוצה ממפגש האבחון ומפגש טיפולי ראשון ? כספך יוחזר ללא שאלות. 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.