שלום,

האם הנך חווה משהו מבין המצבים הבאים? :

– מכאובים רגשיים, פחד, חרדה, מתח, דיכאון, הערכה עצמית נמוכה, זעם כעס ומצבי רוח מתחלפים?

– מחלות ומכאובים פיזיים כרוניים .

-תקיעות שקשה לצאת ממנה,שחזור כפייתי של אותם מצבים מעיקים שוב ושוב?

-תחושה שמשהו חסר בחיים… פחתה תחושת החיוניות, השמחה והתשוקה לחיים

-יש פער גדול בין הרצוי למצוי ואפילו שרכשת ידע , קשה לך לישם אותו?

-קלטת כבר שיש קשר בין גוף לנפש אבל לא ברור לך כיצד זה מופיע וקשור במקרה הספציפי שלך?

אם חלק מהשאלות האלה מעניינות אותך סימן שהנך במקום הנכון.

מהי שיטת 'המסע'?

כיצד היא תסייע לך ביעילות ובמהירות לייזר – לפרוץ קדימה בחייך לאיכות חיים טובה יותר ?

שיטת המסע היא עבודת ריפוי ותהליך שינוי שעוזרת בהתמודדות עם מכאובים רגשיים, פחד, חרדה, מתח, דיכאון, הערכה עצמית נמוכה, זעם וכעס וכן מחלות ומכאובים פיזיים.

השיטה נותנת כלי מדויק קל ופשוט של צעד אחרי צעד המאפשר לתאים תהליך של ניקוי וריפוי. כמו כן השיטה נותנת ארגז כלים מעשי ואפקטיבי להתמודדות עם רגשות שפוגעים באדם או בקרובים אליו וטיפוח רגשות המיטיבים עם האדם ועם איכות חייו.

כיצד מתבצע הריפוי והשחרור?

ידוע לכולם שקיים קשר בין גוף לנפש. ידוע כי מכאובים, תסכולים ומצוקות נפשיות גורמים לסטרס, מחלישים את הגוף ואף יכולים להוביל למחלה פיזית.

ידוע שתאי הגוף מתחדשים לאורך חיינו. למרות שהתאים מתחדשים, הם נושאים איתם את הפגיעות והנזקים.

התאים של הגוף מתחדשים,אך התסכולים והעומסים לא נעלמים, הם שוקעים בתאים וגורמים למחלות. שיטת הטיפול של המסע, מאפשרת לתאים להשתחרר מהשליליות שנצברה בהם ועם התחדשותם הם גדלים כתאים בריאים.

כאשר אנו חווים קשים, משברים וטראומות אנו מוצפים ברגשות עזים. במידה ולא למדנו כיצד לתת לרגשות הללו לצאת באופן בריא מהגוף ולהתנקות מהם. הרגשות הקשים מאוחסנים בתאי הגוף ויוצרים נזקים.

לדוגמא כעסים שמאוחסנים בגוף יוצרים לחץ דם, פגיעה במערכות פיזיולוגיות, כולסטרול, בעיות פוריות וכו'.

טיפול המסע לא מטפל בבעיות הפיזיות אלא מטפל ברגשות ובשכבות הרגש שצברו את השליליות. כתוצאה מהשחרור הרגשי קורה לרוב תהליך ריפוי פיזי ברמה כזו או אחרת.

טיפול המסע מאפשר לשחרר אמונות מגבילות, רגשות כואבים, התמכרויות, דפוסי התנהגות פוגעניים, להתחבר לשפע ולאהבה ולפעול מתוכם ולא מתוך פחדים ותודעת השרדות.

אז מה קורה במפגש?

תהליך הריפוי הוא תהליך נעים ולא מכאיב, התהליך מתבצע בפרטיות בסביבה נוחה שקטה ונעימה שמאפשרת גם למטפל וגם למטופל לדבר בפתיחות ולחוש בטחון.

התהליך בנוי על כך שהמטפל יוצר אצל המטופל תחושת בטחון. המטופל מרגיש שהוא יכול לסמוך על המטפל ויכול לספר לו את הכאבים והתסכולים הכי גדולים כי יש אמון הדדי.

הכל הוא סוד שמור בין המטפל למטופל. שמירת הפרטיות זה אחד מעיקרי השיטה. המטופל יודע שהוא יכול להגיד ולהוציא הכל ולכן יש מחויבות אבסולוטית לשמירה על הפרטיות.

לאחר שנוצר האמון שהוא הבסיס לטיפול מתבצע תהליך של הרפית שרירים קלה בליווי מדיטציה פשוטה. כל מטפלי המסע מיומנים בכך. כל אדם יכול להכנס לרוגע הזה, אין צורך לטוס להודו או לטפס על הר. המדיטציה מאפשרת למטופל לחוש רוגע, שלוה, מנוחה ולהרגיש נעים.

כל זה יחד עם האמון והשותפות הרגשית שנוצרת בין המטופל למטפל מאפשרים את תחילת תהליך הטיפול שמתבסס על העלאת מקומות רגשיים כואבים על ידי המטופל, בהנחיית המטפל יש מקום לגעת במקומות רגשיים כואבים, תסכולים, אכזבות ומצוקות שצבר אדם בחייו.

המטפל המיומן בודק אם לכל רגש כזה יש דמות או קבוצת אנשים שקשורים לרגש הזה. ברוב המקרים רגשות קשים נגרמים על ידי המגע שלנו עם אנשים.ילד בגן הילדים, ילדים מבית הספר, אח/אחות, הורים שמכאיבים ופוגעים בנו.

בתהליך יחודי לשיטת המסע מתבצע תהליך של ניקוי עמוק ושורשי של מצוקות ותסכולים. זהו תהליך מוכח, אמיתי שעובד.

מה הם תוצאות המפגש?

הטיפול מסתיים בתחושה רגשית נעימה של המטופל, הוא חווה את הרוגע כתוצאה מפריקת המצוקות, האכזבות והפגיעות, הן בתחושות הרגשיות והן בגוף.

התחושה כאילו שעשינו מסא'ג עמוק פנימי, יש תחושה של לאות נעימה שחרור ורוגע.

מומלץ אחרי הטיפול לעשות מקלחת מרגיעה, לשתות, לנוח ולאכול משהו קל. מובטחת שינה נעימה ורגועה. כי בעצם תהליך הריפוי שיצרנו והתנענו ממשיך להתרחש גם כשאתם ישנים.

אותה תבונה אלוהית, אותה חוכמה – מחשבת הבריאה שמפעילה את הלב, את מנגנון השינה והערות ואת כל התפקודים הלא מודעים של הגוף ממשיכה לעבוד ומרפאת את התאים ששוחררו מהמצוקות.

כדי לשמר את התליך צריך כדאי ומומלץ לעשות מספר טיפולים על מנת להשלים את תהליכי הניקוי של הגוף והנפש. מספר הטיפולים תלוי במטופל שמחליט בכמה טיפולים הוא מעוניין רוצה וצריך. גם לטיפול יחיד יש השפעה עמוקה ותוצאות מיידיות.

איפה המסע נמצא בשימוש?

המסע נמצא בשימוש בבתי ספר, בבתי משפט בקנדה, בחדרי מיון של בתי חולים, בבתי כלא, במרכזי גמילה ובמרכזי ריפוי ברחבי העולם, הוא אף חלק מכל מערכת החינוך האוסטרלית כחלק מתוכנית הלימודים. בישראל הוא אושר על ידי רבנים ואנשי דת וכן נכנס למערכת החינוך כחלק מההכשרה של מורים, יועצות, מנהלים, פסיכולוגיות וכו'.

זוהי שיטה מעשית, פשוטה, יעילה וקלה לשימוש שנלמדת ונעשה בה שימוש במעל 40 מדינות.

מי פיתח את השיטה?

ברנדון בייס היא מומחית למודעות ולריפוי הוליסטי מזה 30 שנה. היא עבדה בתחום כעוזרת האישית של מאסטר הקוצינג העולמי אנתוני רובינס וחקרה יחד עם דיפאק צופרה את חוכמת הגוף בהחלמה ממחלות חשוכות מרפא. לפני כעשר שנים אובחן ברחמה גידול מסוכן בגודל כדורסל. בעקבות מסע גילוי עצמי היא נרפאה ממנו כליל תוך שישה וחצי שבועות, ללא התערבות רפואית כלשהיא. ברנדון הכשירה אותי באופן אישי בגרמניה ובישראל בתהליך שנמשך כשנה ואני מותיקי המטפלים שהוסמכו לטפל בשיטה בישראל. אני משתלמת כל הזמן ומתעדכנת בחידושים של השיטה וגם משמשת כעוזרת אישית בהשתלמויות המסע במערכת החינוך ובתי הספר.

אני רוצה עוד פרטים…

אשמח לעמוד לשירותך!

אוסנת הרמן 050-3833482.