חווה משבר? תקיעות? בדידות? רוצה להשתחרר מכאב אבל במקום זאת יש תקיעות? חווה לחץ שחיקה ותיסכול? לא משנה כמה ניסית לצאת ההרגשה של ביצה טובענית בתוך רגש שלילי ולא נעים מציפה אותך? תחושה של כשלון למרות כל מיני נסיונות לצאת לחופשי?

לא פשוט…

אין דבר מכאיב יותר מחוויה של של תקיעות במקום קשה, בביצה, בגהנום.

לא תמיד זה היה ככה, אך החיים לימדו אותך שכואב לנסות. ממילא אי אפשר לדעת מאיפה תגיע המכה, ובפעמים הבודדות שכבר העזת להפתח ולתת את עצמך בשלמות, התרסקת לאלף חתיכות. אז למי יש אומץ לקום יום אחד, אחרי כל כך הרבה כשלונות ובגיל שלך ולהעיז מחדש?

ובינתיים? בינתיים "הולכים על הבטוח", יש איזהשהוא סטטוס קוו. הרגלים שכבר לא משרתים אותך אבל פועלים בטייס אוטומטי, בלי בחירה אמיתית. תחושה שכואב, לא נעים וסובלים , אבל זה מוכר וידוע ויש פלונטר (לופ) שלא רואים את הסוף שלו.

החיים שלך שווים הרבה יותר…
אפשר להיות במקום של אושר, אהבה והתרגשות מהחיים.

ומהי באמת האמת? ממה את כל כך מפחדת? מה נורא כל כך?

ואולי האמת היא, שבתוך תוכך, את בעצם אותה ילדה קטנה, מבוהלת ונואשת לאהבה, שלא באמת מאמינה שהיא שווה?…

???

תמהה מי גילה לי את הסוד שאת כה מתאמצת להסתיר?

ששש… תתקרבי, שלא ישמעו: "את הסוד הזה גילתה לי ילדה אחת קטנה, מבוהלת ונואשת לאהבה ממש כמוך… והילדה הזו, היא אני…"

אבל היום אני גם יודעת, שמשתלם לוותר על הפאסדה ובגדול, מהסיבה הפשוטה, שמקבלים בתמורה כל כך הרבה: אהבה, כנות, שותפות וסיפוק. כמובן שהפלא הזה לא מתרחש ביום אחד ומדובר בתהליך, שראשיתו "מסע לתוכך פנימה" והפנמה והמשכו לימוד ועשייה.

במסע לתוכך פנימה תגלי שפחד הוא רק פחד
"המסע לתוכך פנימה " היא שיטה אימונית שעובדת. היא מצליחה מהסיבה הפשוטה, שהיא מאפשרת לך לפגוש בפחד הכי גדול שלך, להתעמת עמו ולהשתחרר ממנו לתמיד ! שיטת "המסע לתוכך פנימה" מלמדת אותך לעצור. אחר כך היא מלמדת אותך להתבונן ולהאזין ל"שיח הפנימי" המתנהל בתוכך, לערוך הכרות מחודשת עם "התבונה הפנימית" – אותו ידע קוסמי הטמון בתוכך ויודע מצויין מה הכי טוב עבורך. היא מפגישה אותך עם דמויות מפתח ואירועים משמעותיים בעברך, מנחה אותך כיצד לסלוח ולשחרר זכרונות מרעילים, לשפר את בטחונך העצמי ולבסוף, מאפשרת לך לבחור לעצמך את החיים בהם את חפצה באמת ולממש זאת הלכה למעשה. "המסע לתוכך פנימה" היא הדרך להעצמה נשית מתוך אמונה בכוח העצום הטמון בכל אישה.

איך "המסע לתוכך פנימה " עושה זאת?
במהלך אימון אישי עם מספר פגישות שמותאם לקצב האישי שלך וללתקציב שלך את פוגשת אותי על בסיס שבועי. בכל פגישה תעברי תהליך מובנה של התבוננות פנימית, המשלב כלים אימוניים פסיכולוגיים ורוחניים שונים, המסייעים "לעקוף" התנגדויות רציונליות ולשבור תבניות מקובעות וחוסמות. בתום כל אימון הנמשך כשעתיים, המתאמנת יוצאת עם שיעורי בית, המחייבים אותה בהשקעה יומיומית ליישום המטרה המוצהרת שלה: "לקחת אחריות על חייה", ומכאן לשנות ולצמוח ממפגש אחד למשנהו.

"המסע לתוכך פנימה " היא שיטה מאתגרת. היא תעמת אותך ולא תוותר לך, עד שתשילי מעצמך את כל הנטל המיותר ותפרדי ממנו אחת ולתמיד. "המסך לתוכך פנימה" צועדת איתך בקצב שלך והיא לא תעזוב אותך עד שתהיי שבעת רצון מהשגייך, עד שתולכי לצאת אל הדרך להתפתחות אישית ולהעצמה…

"המסע לתוכך פנימה" ויחסים בחברה – סל שרותים
תהליכי האימון של "המסע לתוכך פנימה", מסייעים לחולל פריצות דרך גם בתחומים הבאים:

יצירת קשר – אימון לקשר החולק אינטימיות רגשית וגופנית.
מנהיגות – אימון וביטוי למנהיגות בקהילה ובחברה.
דימוי עצמי חדש – רכישת ביטחון עצמי ובניית דימוי עצמי חדש בחברה, אותנטי ומחובר לאמת הפנימית.
חוג מכרים – בניית מעגל חברתי חדש, המבוסס על העדפות אמיתיות, כנות ויושרה.

אם את חולמת על קשרים אמיתיים, מספקים וממושכים, אם את רוצה להרגיש שייכת, רצויה ואהובה ואם את מוכנה להתאמץ לשם כך, ל"התבוננות" יש מה להציע לך. רוצה לבדוק?

מעוניינת לקרוא אודות שיטת "המסע לתוכך פנימה"? רוצה להכיר את יוצרת השיטה? או רוצה אולי פשוט"לטעום" ממנה על קצה המזלג?