אם את אישה מודעת, אמיצה ונחושה להשתחרר מכאב פיזי או רגשי

הרשמי לשיחת התאמה עם אוסנת

בשיחה

1
הכרות
אשמע את סיפור חייך
2
נזהה את הקושי העיקרי
נזהה את האתגר הבריאותי המרכזי שלך
3
נסקור את העבר שלך
נכיר את הדרכים בהם ניסית להתמודד עד היום
4
נתאים את המענה המיטבי
אתאים לך את השירות הכי מתאים עבורך
5
תצאי עם תוכנית פעולה ראשונית
תדעי מה ביכולתך לעשות למען הריפוי שלך
הרשמה לשיחת התאמה עם אוסנת
ימים
שעות
דקות
שניות
ההרשמה לשיחת התאמה עם אוסנת הסתיימה

תהליך ריפוי רגשי ממוקד לנשים אמיצות

אם את רוצה פריצת דרך בחיים, לחוות יותר בריאות בגוף, להפחית סמפטומים ואפילו להשתחרר ממחלות. 
 להפחית חרדות, דכדוך, לחץ, כעס, חוסר אונים, ריקנות ובדידות ולמצוא בתוכך שלוה, אהבה, ערך עצמי, יצירתיות, תשוקה ושמחת חיים

ואת אישה אמיצה שלא פוחדת להסתכל לאמת ולפחדים בעיניים ומוכנה להפשיל שרוולים ולעקור את הבעיות בחייך מהשורש

שווה לך להקדיש 5 דקות ולקרוא בעיון את ההצעה הזו.

שאת יודעת לשחרר רגשות כואבים, ומחשבות שליליות בלי טיפולים ארוכים ועם תוצאות מהירות שמחזיקות מעמד
עם הכלים שתקבלי לדרך חיים תגלי שאת בתקופה הטובה בחייך, את מסופקת מאושרת וטוב לך בכל תחומי החיים.
את מחוברת לתשוקות הכי עמוקות שלך , מרגישה מצויין , מערכות היחסים המשמעותיות שלך העמיקו והפכו להרבה יותר אינטימיות ואת מסוגלת להביא את הפגיעות שלך , להגיד לא בלי להרגיש אשמה או יסורי מצפון.
תגלי שאת שאת קמה עם חיוך ואנרגיה על הבוקר והמועקה והלחץ באיזור החזה מופיעים לעיתים רחוקות אם בכלל. כאבים כרוניים פחתו, סמפטומים ומחלות קטנו בצורה משמעותית ואף נעלמו לחלוטין.
מחשבות שליליות, פחדים ביקורת העצמית ורגשי הנחיתות קטנו בצורה משמעותית לטובת תחושה של אמון בעצמך ולב פתוח.

לקוחות שחוו את המסע לחיבור לעצמך חוו:

כוחות וחוזקות

משאבים פנימיים, כוחות וחוזקות התגלו והתעצמו

בטחון עצמי

ביטחון עצמי ודימוי עצמי התחזק

תהליכי סליחה

תהליכי סליחה עצמית וסליחה עמוקה מהלב התרחשו

ביקורתיות ושיפוטיות

ביקורתיות ושיפוטיות קטנו

כעס ואלימות

התפרצויות כעס ואלימות הוקטנה בצורה משמעותית ואף נעלמו

מערכות יחסים

מערכות יחסים שהיו צריכות להתפרק התפרקו ומערכות יחסים שהיו צריכות להתחזק התחזקו והתמלאו באהבה, הערכה, כבוד ואינטימיות אמיתיים

ריפוי מחלות

מחלות כמו פסוריאזיס, אסטתמה, סרטן, מיגרנות, דלקות, כאבי ראש רופאו לאורך זמן*

שקט ושלווה

חיבור למקור הפנימי, מרכז יציב של שקט שלוה ואהבה הפך לנגיש ללא תלות בנסיבות הסביבתיות

שחרור מטענים

שוחררו מטענים של רגשות אשמה

דיכאון נעלם

דיכאון נעלם והוקטנה צריכת כדורים פסיכיאטריים

פחדים וחרדות

פחדים וחרדות נעלמו

התחזקה האינטואיציה

התחזקה האינטואיציה ויכולת לקבל תשובות עמוקות ואישיות באופן ישיר מהעל מודע.

מי אני?

נעים מאוד שמי אוסנת הרמן 🙂
בילדותי הצעירה הייתי ילדה מלאת בטחון עצמי ומלאת אהבה שבוטאה גם כלפי הסביבה .

בגיל 10 הורי התגרשו אימי יצאה מהבית ואני חוויתי תחושת חוסר אונים, תחושה שנטשו אותי ושל היותי קורבן לא ראוי לאהבה.

במהלך השנים הורי האהובים והיקרים עודדו אותי לרכוש כלים עוצמתיים שונים ממגוון מורים ושיטות שאיפשרו לי להתמודד עם חווית חיים כואבת של חוסר קבלה חברתית ופנימית, ביקורתיות עצמית ותחושה של כבשה שחורה שליוותה אותי רוב חיי.

באמצעות חיבור אינטגרטיבי של מעל 30 שיטות שונות זיהיתי דרך לריפוי שמושתת על זיהוי הרצון המודע, גילוי החסימות התת מודעות , דרך לשחרור עמוק ברמת תאי הגוף הן רגשית והן פיזית וחיבור למהות פנימית משאבים פנימיים ותעצומות נפש וגוף שמובילים לריפוי.

את הדרך הזו אני מלמדת בטיפולים פרטניים סדנאות ובהרצאות שהעברתי.

דרך זו סייעה לאנשים רבים לזהות ולנקות את שורש הבעיה שחסמה את מימוש הפוטנציאל של חייהם.  אני בטוחה שאוכל לעזור גם לך !

ההשקעה שלך בעצמך?

השיחה נערכת ללא עלות ונערך ניתן להרשם אליה מיידית ולקבל תזכורות לקראת מועד השיחה.

לתאום שיחה סמסי לי

מעוניינת בשיחת התאמה איתך

עם מה תצאי מהשיחה?

הבנה עמוקה כיצד סיפור החיים שלך משתקף בגוף
אילו סט של מחשבות ורגשות מנציח את דפוסי מחלה
כיצד ניתן לפרוץ את מעגל הסבל למרחב ולמצוא בפנים מרחב של שקט ריפוי ואהבה
מהי תוכנית הפעולה במקרה שלך
תצאי עם תחושת הקלה, תקווה ואופטימיות לפתרון ארוך טווח ויסודי עבור אתגר הבריאות שלך.

בדקי את עצמך

1

כמה פעמים קרה לך שביקשת משהו ופשוט התעלמו ממך כאילו את אוויר/ ביקרו אותך / פגעו בך ?

2

כמה פעמים חווית שהאנשים בחייך התחלפו אבל הדפוסים שלך נשארו ?

3

כמה פעמים נפגעת ממישהו ובמקום למצוא פתרון יצירתי הגבת בהתקפה/האשמה/ התעלמות וקיבלת תוצאה הפוכה ממה שהתכוונת?

4

האם ויתרת על עצמך למען האנשים החשובים בחייך שאת כבר לא יודעת בכלל מה את רוצה והריכוז שלך כל כך נמוך שגם אם את כבר עושה משהו בשביל עצמך , את בקלות מפסיקה אותו כדי לחזור ולטפל במשפחתך ובילדייך?

5

האם מרוב שאכפת לך ואת דואגת לכולם שכחת את עצמך ומאגרי האנרגיה שלך התרוקנו בצורה כזו שאת גוררת כאבים כרוניים ומחלות ולא הולכת בעצמך לטיפול למרות שאם זה היה קורה לילד/ה שלך, היית מטפלת בזה מיידית?

6

האם כבר עברת המון טיפולים אבל חסכים מהעבר ורגשות קשים עדיין מנהלים אותך ולא את אותם?

7

האם את מוצאת את עצמך רוצה לעשות משהו, ליצור שינוי בשביל עצמך, אבל את  נעצרת, בגלל הקושי לצאת מאיזור הנוחות, להתמודד עם הפחדים , לפגוש את הלא נודע, לשחרר תפקידים ישנים?

אם ענית כן אפילו לאחת מהשאלות האלה המסע שיחה עם אוסנת יכולה לעזור לך להרגיש יותר טוב מבחינה רגשית ופיזית ,לחזק את העוצמה הפנימית שלך, לעשות שינוי מייטיב עם חייך.

לקוחות שאלו

אם יש לך שאלה נוספת שלא קיבלה מענה את מוזמנת לפנות אלי למייל או סמסי את השאלה ואשמח לענות. [email protected] או ל – 0503833482

 

אני מבינה, את צודקת, אני לגמרי מבינה את החשש שלך והרצון לדעת שאת מקבלת את התמורה להשקעה שלך.

אבל השאלה האמיתית שעליך לשאול את עצמך היא מה קורה לך. עד כמה את חיה את החיים שאת רוצה לחיות? עד  כמה את מוכנה להסכים עם איכות חיים ירודה בגלל המשבר שעברת ולהקיף את עצמך בתירוצים כדי לשמר סביבך ובתוכך דיכאון, חרדה עצבות ותסכול? ובינינו, תחשבי כמה כסף את מוציאה על דברים שכלל לא מקדמים אותך או את בריאותך הרגשית והפיזית, עד כמה נפגעים היחסים שלך עם האהובים שלך?

הבחירה היא שלך. אבל ברגע שתסתכלי על הדברים בעיניים פקוחות – אני בטוחה שתגיעי לתשובה הנכונה, ואליי.

שאלה מצוינת. גם אני, כמוך, ניסיתי שלל שיטות טיפול שלא הובילו לתוצאה שקיוויתי לה. אבל… מי שלא מנסה – לא טועה, אולי, אבל גם לא מצליח…

הכישלון היחידי הוא להפסיק לנסות. הכישלון היחידי הוא לתת לכישלונות העבר לנהל את ההווה ואת העתיד שלך, במקום להבין שבכל דבר שאת עושה – יש צעד נוסף להצלחה שלך ולבריאות שלך.

אבל… מכיוון שאני מבינה את הקושי ואת התסכול של ניסיונות העבר הכושלים שחווית, ויותר מכך – אני יודעת מה הטיפול שלי עשה לנשים כמוך וחשוב לי שגם את תשוחחי איתי ותכירי את התהליך שיאפשר לך לחזור להיות מי שהיית לפני המחלה או הכאב הרגשי.

תודה על השאלה. אני לגמרי מסכימה אתך שהשוק מוצף בהמון הצעות שלא ברור מה תועלתן האמיתית… מה גם  שעדיין אינך מכירה אותי ואת שיטת המסע לחיבור לעצמך שיצרתי . ולכן, אני מציעה לך לשוחח איתי. לאחרי השיחה תוכלי לקבל את ההזמנה שלי למפגש הכרות מעמיק, שבו נתחיל את הדרך להחלמתך. מנסיונן של נשים רבות שהגיעו לטיפול אני יכולה לומר, שכבר בטיפול הראשון ניתן להרגיש את הכימיה בינינו, תובנות צומחות ולעתים יש שיפור פיזי מוחשי ומורגש ממש. מוזמנת לצפות ולהתנסות בעצמך.

המלצות

כן אוסנת, אשמח להרשם לשיחה איתך

שירן

שירן , הגעתי בעקבות משבר מול אבא, בסוף המסע הרגשתי שירדו טונות של קושי וכאב, היום 3 שנים אחרי אני אוהבת את אבא בלי תנאים .

הגעתי בעקבות סוג של משבר מול אבא, מערכת יחסים לא כל כך טובה, הגעתי ולא הייתי בטוחה, הטיפול היה מדהים והיו נקודות חזקות ובסוף המסע הרגשתי שהורידו מעלי טונות של דברים כבדים וקשים, היתה הרגשה של שחרור עצומה, לא האמנתי שזה ימשיך והיום כבר שלוש שנים עברו ואני אוהבת את אבא בלי תנאים והרגשות הקשים חלפו כמו מעשה קסם. 

אריאל ברג , מנהל מכללת ידע

באתי בעקבות פחדים להוציא פרויקט לאור, בתהליך הגעתי למקור של הפחדים, זיהיתי אותם והתמודדתי. אני יוצא ויודע בוודאות שיהיה לי יותר קל להוציא את הפרויקט לפועל.

הגעתי לאוסנת כתוצאה מפרויקט שהיו לי פחדים להוציא אותו החוצה, נפגשתי עם אוסנת ועל ידי השיטה שלה הטיפולית הגענו למקור שממנו זה נובע וידעתי לזהות ולהתמודד , קיבלתי כלים שילוו אותי בהמשך, התוצאה היא מידית, תוך כדי התהליך הרגשתי שינוי, הרגשתי שמשהו קורה, בהתחלה קצת התנגדתי ואז הדברים השתחררו ועכשיו הרבה יותר קל לי ואני יודע בוודאות שאני יוצא מפה והולך לדרכי לעשות את הפרויקט ויהיה לי הרבה יותר קל. 

אוסנת מקרינה רוגע, שקט, והרגשתי בידיים בטוחות.  

יואל

היואל של היום והיואל של לפני הטיפול זה עולם שונה. בזכות עבודה קשה שהשקעתי ובזכות הטיפול והקואצינג של אוסנת , חזרתי לתלם. אחרי שיותר מ45 אנשי מקצוע ניסו לעזור לי , אני במקום אחר וטוב בזכותה.

עברתי המון פסיכולוגים, פסיכיטרים, אנשי חינוך , יועצים, אני חרדי לשעבר. מגיל 13 שולחים אותי לכל מיני אנשים לנסות להחזיר אותי לתלם ועברתי המון והגעתי לפני כמעט שנה לאוסנת. חבר המליץ לי עליה, אני קצת אמוציונלי כי אני עייף, הייתי אולי בחיים אצל 10 פסיכולוגים ועוד 5 פסיכיטרים ו30 יועצי חינוך חרדי ובלי סוף, וניסיתי לטפל בעצמי. 

אם זה התניות בראש, אם זה פנטזיות לא מציאותיות, אם זה מליון דברים שסיבכו אותי במשך החיים. כשהגעתי לאוסנת, התחלתי לדבר והיא הקשיבה. 

הטיפול הראשון היה לי מוזר, לא הבנתי מה אני חווה כאן, התודעה שלי לא עיכלה את זה בכלל והמשכתי. הייתי אצלה משהו כמו שמונה וחצי חודשים בטיפול שמתוכו כמעט 5 חודשים הייתי במקסיקו והיינו עושים טיפול שבועי בשיחת וידאו 

היא פשוט מדהימה, אין לי כל כך מילים להגיד ולתאר את ההתקדמות שלי, המון המון בזכותה, אני לא קורא לה מטפלת, אני קורא לה קואצרית, 

היואל שלפני והיואל של היום זה עולם שונה, ברור שזה עבודה קשה, והייתי צריך לעבוד על עצמי ביום יום אבל בסופו של דבר אני חייב לה את החיים שלי. אין מה להוסיף. 

יש משהו יפה בה שאני בשלב מסוים הפסקתי להאמין בפסיכולוגים כי אתה יושב ומז@@ן את השכל , והיא לא נתנה לי. פתרנו דבר דבר. 

אי אפשר לתאר את זה, זה בטח היום שאני במקום כל כך אחר וטוב בזכותה. ההרגשה שלי, המינד שלי, כל רגע כל כך שונה וואלה היא פשוט לא צריך מילים. פשוט צריכים ללכת. 

גם אם אתה לא דתל"ש ולא מתוסבך ואין לך קשיים מטורפים כמו שהיו לי, לכל אחד יש את הקשיים שלו בסופו של דבר, פשוט קואצרית ומטפלת , ברמה מטורפת. 

אני ממליץ לחברים שלי, חבר שלי אומר שיש לו תסבוכת והוא מתלבט, אני מנסה לעזור לחבר, הוא מתוסבך יותר מידי, אני אומרת לו דרך הטלפון תלך לאוסנת. היא שווה כל שקל, כל השקעה. היא פשוט ואוו. 

תעשו את הבחירה הנכונה ושום דבר לא יעצור אותכם!!!

אריאל ברג, מנהל מכללת ידע

אני ממליץ על אוסנת, היא מטפלת סופר מקצועית, אני ממליץ על הקורס שלה ליציאה מדיכאון, אוסנת רוצה לעזור לאנשים והיא ממש איכותית

כאן אריאל ברג,מאוד התרשמתי מאוסנת הרמן שהיא מאוד מקצועית במה שהיא עושה ושאלתי אותה והיא מטפלת רגשית, מוציאה מאנשים חרדות ראיתי כמתקשר שהיא איכותית, היא יודעת מה שהיא עושה במקצוע הזה ראיתי שזה היעוד שלה והצעתי ללמד אצלנו באתר. אוסנת בלי קשר למה יצא לה מזה, היא רוצה לעזור לאנשים,

כשאתה מטפל לפעמים מטפלים מתחילים את העסק כדי להרויח כסף אבל כמטפלים מיום ליום זה כבר לא עסק, אתה רק רואה בני אדם, רוצה לעזור לאנשים, בוכה עם אנשים.

אז אוסנת הרמן, מחכה עכשיו ללמד אותכם קורס שילמד אותכם כיצד לטפל ברגשות שלכם על ידי כלים של CBT , זה כמו NLP אבל קצת אחרת בהתנהגות קוגנטיבית.
הכל יוסבר בצורה מעמיקה אוסנת סופר מקצועית,
להערכתי קורס כזה שווה סדר גודל של 4500 שח אז אוסנת זה בעצם מה שהיא עושה, הולכת ללמד את שיטת הטיפול שלה איך זה עובד. אוסנת עוסקת במקצוע הזה,
כבר למעלה מ10 שנים אחת ההצלחות הגדולות שלה , שבחורה עם 8 גרורות של סרטן, היא גרמה להחלמה מוחלטת תוך 5 מפגשים. היא בקלות יודעת להוציא אנשים מחרדות ודיכאונות ותלמד אותכם כיצד לעשות זאת. לבחורה יש תואר ראשון באוניברסיטה לפסיכולוגיה התנהגותית יש פה קורס פצצה , עם בחורה מקצוענית, זה איכותי מאוד. אז אני גאה להזמין את אוסנת הרמן, תהנו מהקורס הזה ובהצלחה לכם.

עירית, מנהלת בכירה בבית חולים

הגעתי בעקבות מערכת היחסים המורכבת עם הבת שלי ועל ידי שינוי בעצמי יצרתי השפעה על כל המעגלים שסביבי , על הבת, בני הזוג, העבודה וכו.

הגעתי כדי לשפר את מערכת היחסים עם הבת שלי ואת המורכבות בתוך מערכת היחסים הזו ויצאתי עם הרבה הרבה יותר. יצאתי עם כוח לעשות ולשנות ולהפסיק לפחד. באתי בשביל דבר אחד ויצאתי עם דבר אחר שמשפיע על כל מערכות היחסים עם הבת שלי, עם עצמי,  עם הבן זוג, עם הילדים, בעבודה, כשאתה מגיע ועושה שינוי בתוך עצמך אתה מצליח להשפיע על כל המעגלים מסביבך. 

חנן

הגענו לתת מודע ופתרנו בעיות שהיו לי כילד ונער. הטיפול היה מדהים. אוסנת מאוד מיומנת, מקצועית , יודעת מה היא עושה והתובנות והרגשות בעקבות הטיפול היו מדהימות. אני ממליץ בחום, הכל קרה פשוט בלי מאמץ

אני רוצה להמליץ על אוסנת, עברתי טיפול בשיטת המסע, הגענו לתת המודע ופתרנו בעיות שהיו לי כילד וכנער. הטיפול היה מדהים. אוסנת מיומנת מאוד, מקצועית ויודעת מה היא עושה. היא לא ויתרה לי והתובנות והרגשות בעקבות הטיפול היו מדהימות. הכל קרה בלי מאמץ . 

סול סולומון- זמרת

שלום קוראים לי סול ואני מטופלת אצל אוסנת כבר 8 חודשים, אני ממליצה על אוסנת כמטפלת ועל השיטה המסע, אוסנת מכילה מכוונת מדריכה מחבקת כשצריך ונותנת כלים ברמה האישית, כל טיפול אני יוצאת עם ארגז כלים להתמודדות מחדש, יש מפגשים עם מקומות כואבים של חוויות מהעבר. המקומות הכואבים שלי מודחקים עמוק ולא ידעתי להתמודד איתם והמסע נתן לי סל כלים להשתחרר מהמועקות של העבר ולפרוח ולחיות בהווה ולהתמודד עם עצמי בצורה אוהבת ותומכת עם חוויות בחיים לא קלות , למשל היחסים עם אבא שלי, הוא הרבה שנים לא היה בחיים שלי וכשהוא היה היחסים היו קשים כי כעסתי כאבתי והתאכזבתי, הצפנו בדמיון מודרך ופגשתי את הילדה הקטנה שכאב שאבא לא היה וזה לקח אותי לחויה מרכזית בגיל 3 שהלכנו לקנות פלאפל והרגשתי שהוא נטש אותי ולא ראה אותי ודרך הטיפול התבוננתי על הסיטואציה וראיתי שהוא לא התכוון ונתתי לעצמי אהבה והייתי יותר חופשיה ונקיה מולו והיום אנחנו ביחסים מדהימים של כבוד, הקשבה, הכלה, הדדיות, נתינת מקום להיות, לספר את הכאב מבלי לכאוב וליצר כדורי שלג של אנרגיה 

אילי - שחקן

לי קוראים אילי, סיימתי עכשיו מפגש מדהים ואוואוו, תעשו לעצמכם טובה ותבואו.

אוסנת עזרה לי לחבר כל כך הרבה דברים לתוך משהו שלם ועוצמתי שעכשיו אצלי והוא שלי והוא הולך איתי.

עשיתי הרבה סדנאות בחיים, עשיתי שינוי מאוד משמעותי גם במקום הפיזי, גם בקריירה, קראתי את ספר המסע לפני שנה ורציתי לחוות מפגש כזה, הגעתי לעמוד של אוסנת, ישר הרגשתי משהו נכון ובצדק כי מה שהייתי צריך שיחברו לי , אוסנת חיברה באהבה, בחמלה ואני שמח, אני גאה בעצמי שבאתי.

 

אוסנת עזרה לי להפתח ולראות את האור, זה נשמע קלישאתי קצת אבל זה מה שאני מרגיש, אני עדיין צריך לעכל אבל ואואואו אור גדול, תודה רבה אוסנת.

ליאת חיים, רכזת שיקום

הרווחתי את החיים שלי, יצאתי מיאוש דיכאון ועצב, ריפאתי דלקת בקיבה ובגיד, הפסקתי להתעצבן ולהיות בלחץ

אני ליאת חיים, בת 43 2 ילדים גרושה , עוד 3 חודשים נשואה, הגעתי לאוסנת דרך יאוש דיכאון ועצב, הגעתי כבר לסוף הדרך ולא ידעתי מה לעשות עם עצמי, התחלתי לחפש דרכים לצאת מהמצב. מצאתי באינטרנט את שיטת המסע שהבן זוג שלי דיבר עליה, הצצתי ונפגעתי לטובה ואז חל שינוי בחיי, את לימדת אותי להסתכל לתוך עצמי, להסתכל בחור השחור, בנימים עד שמגיעים לבפנוכו של הבעיה, זה מסע לעבר ההיסטוריה שלי ואז הבנתי שלגוף יש עולם משלו. זה לא מכונה או רובוט, אלא ישות משלו ואם אנחנו לא פועלים לפי מה שצריך , זה כביכול נוקם בנו. כל תקופה שאנחנו עוברים משפיעה, אנחנו חושבים שאנחנו חזקים והכל טוב , כי לפעמים צריך להיות חזקים. ואז אחרי שעוברים את כל זה , כשנרגעים הכל פתאום מציף וצף בחזרה.
זה כמו חריטה שלא נעלמת בגוף. נכנסנו לתוך הבעיה במסע מרגש עם הרבה בכי והוצאנו מוגלה ניקינו את הפצע איחינו אותו עם תובנות וכלים חדשים שפעלתי איתם אחר כך כל פעם נזכרתי בכלים וככה פעלתי בעצם. אם היה לי קושי התקשרה ואוסנת עזרה מרחוק. 

למדתי לאהוב את עצמי, לדבר לעצמי, והתחלתי להבין שמה שקורה בגוף זה כמו אות מצוקה שנתעורר , היה לי פצע בקיבה ולאט לאט הבנתי למה זה קורה לי בגלל שלא אכלתי מסודר כי הייתי עצבנית ועברתי בחיים תקופות לא טובות שהפכו לכאוס בגוף, ואז הגוף הגיב בדלקת ולא היתה ברירה התחלתי להוריד מאכלים שגורמים לסבל , נהייתי צמחונית, הפסקתי עם קפה, אכלתי מסודר ושיחות עם עצמי וטיפולים עם אוסנת שזה גולת הכותרת ולאט לאט הבנתי איך להתחבר לקיבה והתחלתי לקחת את החיים ביותר קלות, סבלנות , רוגע, עצרתי והקפדתי להמנע מדברים כמו להתעצבן על דברים לא רלוונטים, לקחת את הדברים בפרופרציות, פחות לחוצה, לעשות דברים בקצב איטי יותר. בנוסף לדלקת בקיבה היתה לי גם  דלקת בגיד, בגלל שאני רצה ומתקתקת ולא נושמת. הדלקת האיטה אותי ואז התחלתי לעשות הכל לאט ונרגעתי וויתרתי על דברים שלא חשובים , הרווחתי את החיים שלי ואני מודה לאוסנת שעזרה לי . הגעתי לסף יאוש והיא האירה לי את החיים ואני מתכוונת להמשיך את זה הלאה, אני במקום הרבה הרבה יותר טוב. 

אילנית ,מנהלת ביה"ס תומר

מלוא ההערכה ממני ומצוות המורים. חווינו התבוונות פנימה וחידדנו את חשיבות הטיפול במחסומים הקיימים בכולנו על מנת להשתחרר ולהמריא

גלית אשר, מרפאה הוליסטית

למדתי לקבל תשובות מהניצוץ האלוהי שבתוכי דרך מדיטציות עם אוסנת

מי לא רוצה לקבל תשובות מהניצוץ האלוהי?!
כולנו רוצים…וגם אני!
כמה חשוב לדעת להגיע לשאלה אחת מאוד ספציפית, לדייק אותה באופן , שדרכה, תתקבל תשובה מדוייקת, בהתאם לשאלה שנשאלה…

הגעתי לקריאה של אוסנת הרמן הנהדרת, לשאול שאלה ולהתחבר לניצוץ האלוהי, ( אני תמיד מסכימה להתנסות בדברים שקשורים להתקדמות רוחנית..)

האזנתי למדיטציה עוצמתית, שהעלתה בי באופן מיידי את השאלה והמשכתי בתהליך, שהביא איתו גם את התשובה המופלאה.אוסנת מובילה אותנו, צעד אחרי צעד, בצורה בהירה וברורה, להיכנס להקשבה פנימית, להרפות ובזמן המדויק- לשאול ולקבל מסר.
התשובה שקיבלתי יצרה בי רוגע פנימי וידיעה, שהכל מתנהל בצורה מדוייקת ותכלס, שאין בי צורך להמשיך ולשאול.
תודה לך שהובלת אותי לשם בתהליך שיצרת.ממליצה בחום ואוהבת גלית. 

שולי תנעמי, מנהלת משאבי אנוש ביטוח לאומי

תוך 6 מפגשים הצלחת להביא אותי לתובנות עמוקות שסייעו לי להתבונן ולרפא מקומות משמעותיים.

ניסים ציוני, מנכל" עמותת פתחון לב

ממליץ בחום על אוסנת, ועל שיטת המסע, נתרמתי רבות

מבריאת סרטן

תוצאות הפט סיטי השתפרו

אביב עוז, מטפל רגשי

אוסנת הרמן , היא המטפלת הכי טובה שאני מכיר! תובנה בטיפול גרמה לשחרור משמעותי ממתח שצברתי

ב, מבריא סרטן

בכל מפגש פגשתי את האני הטהור שקיים בתוכי ואיפשרתי לו להדריך אותי במסע הריפוי שלי

שמי ב' בן 29, בשנת 2007 אובחנתי עם סרטן מסוג יואינג סרקומה, כחלק מהפרוטוקול הרפואי  עברתי סדרות מרובות של טיפולי כימותרפיה, הקרנות ולבסוף ניתוח לכריתה של האיזור הנגוע. את שלב הטיפולים סיימתי ביולי 2009 ושוחררתי מבית החולים עם הצהרת הרופאים שאני בריא ונקי ממחלה. לאחר הטיפולים סבלתי מתופעות לואי קשות מאוד של חולשה, סחרחורות, חוסר ריכוז, ירידה בתפקוד הקוגנטיבי ובעקבות הניתוח נותרתי עם דפורמציה בולטת מאוד בפנים שגרמה לי לירידה בבטחון ולדימוי גוף שלילי, אליהם התלוותה תחושת דיכאון ותסכול קשות עד כדי חוסר תפקוד. לא יכולתי ללמוד או לעבוד והרגשתי שחיי פשוט איבדו כל ערך או משמעות. כאשר תארתי את התופעות הפיזיות הקשות שחוויתי בפני הרופאים, הם טענו כי אלו הם תופעות הלואי של הטיפולים וכי אין ביכולתם לעזור לי. המלצתם היחידה היתה לנטול כדורים פסיכיאטריים כדי להקל על התופעות הרגשיות שמלוות את התגובות הגופניות. כשנה לאחר הטיפולים עברתי סידרה של ניתוחים מורכבים לשחזור ושיקום האברים שנפגמו כתוצאה מניתוח הכריתה, בין כל ניתוח לניתוח הרגשתי כיצד הזעם והכעס על הרופאים משתלט עלי , כיצד הם מרשים לעצמם להגיד שהעניקו לי חיים ומה שווים חיי אם אנני נהנה מאיכות חיים. עברתי סידרות של בדיקות פולשניות ואיבחונים שלא הראו על שום ממצא נראה לעין אך בכל זאת המשכתי להרגיש רע, מתוסכל וככל שהתסכול גבר כך גם הכעס הלך והתגבר. כעסתי על הרופאים, כעסתי על הורי ויותר מכל כעסתי על עצמי שנתתי להם את הרשות לחלל את גופי בצורה אלימה ואכזרית שכזו. במפגש מבריאים מסרטן פגשתי מורה רוחני, אדם מקסים בשם איאן גולר שהמליץ לי להתחיל לעבוד על תהליך של סליחה פנימית ושחרור הכעסים. כך הגעתי לשיטת המסע ולאוסנת הרמן המקסימה. ביחד עם אוסנת התחלנו לצלול פנימה, לשחרר רגשות מודחקים שיכבה אחר שיכבה בעבודה יסודית ומעמיקה  כאשר בכל מפגש אני פוגש באני הטהור בהוויה האלוהית ונותן לה להדריך ולהנחות אותי. לאט לאט התחלתי להבין מה הרווח האישי שלי מלהחזיק באותן תופעות פיזיולוגיות וכיצד אני בוחר לקחת אחריות על החיים שלי, אחריות על התוצאות והבחירות שאני לקחתי ומה ביכולתי לעשות כדי לסייע לעצמי ולשנות את המצב.

אבי הר טוב עו"ס, פסיכותרפיסט

ממליץ בחום

אוסנת שיין , מטפלת להעצמה רגשית

פתאום מתחוללים ניסים

נעומית רומנו, עו"ס, פסיכותרפיסטית מטפלת זוגית

אוסנת מנחה בצורה מקצועית, מאפשרת להכנס לעומק בשילוב תמיכה רבה. ​

המפגש היה נעים ומאפשר, ההנחיה של אוסנת היתה מקצועית, נעימה מאפשרת להכנס לעומק רגשי , ללא הגנות. 
הכל לגיטימי בשילוב של תמיכה רבה. 
מאוד נהנתי ונתן לי כוח להמשך היום ולהמשיך הסופש 

אנונימית

באתי עם עצב גדול ויצאתי מחוזקת ואופטימית

המפגש עם אוסנת היה נעים , אינטימי ומאפשר. 
הרגשתי שבאתי עם עצב וחוסר אונים. 
יצאתי מחוזקת ואופטימית יותר. 
אוסנת מנווטת את התהליך בצורה מקצועית, ועם זאת עם המון רגישות. ממליצה בחום לכל מי שמעוניין לתרגל ולחזק את המסע בחייו 

י, מבריאה מפסוריאזיס

חל שיפור משמעותי בפסוריאזיס!!!

הפסוריאזיס הצטמצם משמעותית אני הגעתי עם פסוריאזיס. פסוריאזיס על העור מאוד בולט, בשבילי זו הייתה הרגשה כמו של "מצורעת",זה לא משהו שאפשר להסתיר.הרגשות שליוו אותי שהסתכלתי על הפסוריאזיס היו: כעס,בושה, אשמה. "איך זה קרה לי", "אצלי הכול בסדר"!הפירות שאני קוצרת מתהליך המסע הם ההבנה שיש לי את היכולות לרפא את עצמי מכל דבר והיכולת שלי לעזור לאנשים.העבודה לא נגמרת אבל אני פועלת ממודעות ולא מאוטומט.וחשוב לא פחות לציין שיש שיפור משמעותי בפסוריאזיס!!!

י, מבריאה מאסתמה של העור

ריפאתי את עצמי מאסתמה של העור

ריפאתי בעית עור שהרופאים היו חסרי אונים לגביה לפני 12 שנים תוך חודש אחרי שחזרתי מנסיעה ארוכה בחול התפתחו בגוף שלפוחיות ובעיות עוריות הלכתי לכל הרופאי העור שאמרו שיש לי אסתמה של העור. נתנו לי משחות וכמעט כל משחה לא עזרה, עזרה לאותו שבוע אבל הבעיה היתה קיימת ניסיתי ברפואה הומאופטית ותכשירים שהם צמחיים ואלטרנטיביים וזה עזר לתקופות מסוימות וירד ועם השנים זה החמיר. ב3 שנים האחרונות זה החמיר עוד יותר עד מצב שהגעתי לבית חולים עם 3 אבחנות שונות פסואיריזיס או אטופיק דרמטיטיס והגעתי למצב שכל הגוף מכף רגל עד ראש בנפיחות אטומית סדקים גרד בגוף חוסר תפקוד של כל הגוף ואחרי שהשתחררתי מבית חולים ולקחתי כדורים השתמשתי ברפואה הקונוונצילית וחיברתי לזה את הטיפול הרגשי ואני יכולה להעיד שאפילו שהייתי בדיקור סיני שמאוד עזר כשהתחלתי את הטיפול הרגשי ובאמת נכנסתי פנימה עמוק לתוך החיים שלי יחד עם אוסנת. התחיל להיות שינוי פיזי והגוף התחיל להרפא ולהרפא ולהרפא. זה באמת נפלא התרגלתי להיות 12 שנים באותו מצב ולא האמנתי שאני יכולה להיות במצב אחר. לא יכולתי להאמין שיש אפשרות אחרת כי הרופאים וכל האנשים האחרים שהלכתי אליהם אמרו שזה ככה לכל החיים , שזה עם הזמן יחמיר וישתק אותי מלעשות דברים . גיליתי שריפוי אפשרי. זה נפלא שיש אפשרות  לתת לנפש ולגוף לדבר ויש אפשרות לרפא אותו בעצם דרך הרגשות ודרך הבפנים.

ברק לנדאו

כאבי הראש נעלמו

מ, עברה ניתוח כריתה ושחזור שד

מ עברתי נס רפואי - עברתי ניתוח ולא הייתי זקוקה למשככי כאבים, אני עומדת לפני הקרנות ויודעת שזה ישפיע רק לטובה בלי תופעות לואי. ​

לפני הניתוח של כריתת ושחזור שד , קיבלתי הכנה מאוסנת לניתוח. מה שקרה איתי (לדעת הרופאים והמחלקה בלי לדעת שעברתי טיפול רגשי) הוא נס רפואי. אחרי הניתוח לא הייתי צריכה משככי כאבים בכלל. 3ימים אחרי הניתוח כריתה ושחזור ניתקו אותי מהמכשירים וישר נהגתי ותיפקדתי. בזמן שאנשים נמצאים חודש וחודשים אחרי הניתוח עם משככי כאבים. בלי הטיפול הייתי במקום רגשי לגמרי אחר שלא מסייע לי, הייתי יכולה לגמור במצב הרבה יותר גרוע מהמצב שהייתי בו.

עכשיו אני עומדת לפני הקרנות ואני בהתרוממות רוח. רופאים אמרו לי שיש אנשים שעוברים הקרנות והחומר משפיע רק לטובה ללא תופעות לואי. זה מה שקרה לי בניתוח ועכשיו אני בטוחה שההקרנות יהיו לטובה ומחכה לראות איך זה שוטף את התודעה הישנה את ההשגות הלא נכונות ואת הדרישות הלא מוצדקות מעצמי ואיך זה מחדש את התאים . הייתי צריכה ריפוי וזה הכלי לרפא. הטיפול ימנע ממני לשוב ולחזור לפגמים ולכשלים שגרמו לי למחלה הזו.

אנונימית

באתי עם עצב וחוסר אונים ויצאתי מחוזקת ואופטימית.

המפגש עם אוסנת היה נעים , אינטימי ומאפשר. 
הרגשתי שבאתי עם עצב וחוסר אונים. 
יצאתי מחוזקת ואופטימית יותר. 
אוסנת מנווטת את התהליך בצורה מקצועית, ועם זאת עם המון רגישות. ממליצה בחום לכל מי שמעוניין לתרגל ולחזק את המסע בחייו 

כן אוסנת, אשמח להרשם לשיחת התאמה איתך

קביעת מועד שיחה

אני משריינת שיחה עבורך , ודאי שאת אכן פנויה ולא תופסת את זמן השיחה עבור מישהיא אחרת